Sayfa 811/1001 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Valla bir eşeğe takıldık o yüzden surunmecedeyiz şu anda... Sahibi olacak adam ölmeden bolerse kağıdı yemişim inşaatı çalışmayı.. domates biber yetiştireceğiz coronasiz

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah gönlüne göre versin hayırlısı olsun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Çinli şirket: İnsanlara yapılan koronavirüs aşı testleri başarılı oldu https://sptnkne.ws/CQwS

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dow açılmış en düşük 24.874 gözükmüş topikte tık yok.

O zaman ne diyoruz; mal da yalan mülk de yalan gel viopta birazda sen oyalan!

Viop+borsa gerçektende zor ve insanı sosyal hayattan uzaklaştıran bi saha mı dersiniz oyun mu dersiniz yatırımdan çok batırım aracı mı dersiniz bilmem ama bakıyorumda zamanında buraya yatırılan parayı uğraşmadan altına yatırsam daha çok kazanırmışım. Gece gündüz streste yapmazdık.

O yüzden bu işe yeni başladım, işte 3-5 sene deneyeceğim vs.. sonra öğrenirim kazanırımlar zor iş. 50 kişide 1 ihtimal kazanırsın, borsa masasından kalkmadığın sürece de bi gün onuda masada bırakırsın.

Bazı arkadaşlarda bu ortamda kazanamayan parayı üçe beşe katlayamayan gitsin kumda oynasın demeye başlamış. Bu borsa adamı aya götürüp ordan güneşe doğru atar. Yolda bronzlaşıyorum derken bi bakarsın yanmış bitmiş kül olmuşsun.

Saygılar sevgiler iyi geceler...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) tarafından geliştirilen ve Türkiye'nin ilk milli genel maksat helikopteri olan GÖKBEY Genel Maksat Helikopteri'nin, yerli TS-1400 motorunun bu yıl içerisinde teslim edilmesine müteakiben 2021 yılında envantere alınması planlanmaktadır!
    https://twitter.com/SavunmaSanayiST/...79935845736449

Motor tanıtımları alttaki linkde.
    MMU 4.10 dakikada.

https://www.youtube.com/watch?v=uhcP8-d-2c4
    jet motoru açıp bakımını yapmış biri olarak
    orada sadece bilgisayar çizimleri gördüm.
    motor nerede.?
    ikigözüm.?

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    jet motoru açıp bakımını yapmış biri olarak
    orada sadece bilgisayar çizimleri gördüm.
    motor nerede.?
    ikigözüm.?
    2013 yılında havalanan ve yakıt ikmalsiz 7 yıldır uçan yerli uçağımızın kargo bölümünde Koç. Yere inince görürsün.

6. OSYM nin yaptığı test ile bu ülke zor kalkınır.

Her sorunun bir doğru cevabı var, buna alışan kişi gerçek hayatta iş yapamaz.
    Araya çoklu doğru seçenekleri de koymuşlar ( II ve IV gibi) ama neticede a, b, c, d, e şıklarında biri geçerli.

Sınav sorusu çözme tekniğini bilenler başarılı olur, sınavda çok düşünme zamanı da yok gibi.

Düşünme, alternatif geliştirme yeteneğine sahip kişileri birileri keşfeder ise na ala, yoksa sistem dışına itilebilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Hafta sonu selçuk geçer ve ekibini dinleyerek borsa göçecek diyenler tokata hazırmıyız....

8.  Alıntı Originally Posted by bummer Yazıyı Oku
    Hafta sonu selçuk geçer ve ekibini dinleyerek borsa göçecek diyenler tokata hazırmıyız....
    Bizdeki borsanın düşmemesinin sebeplerinden birinin açığa satış işlemlerinin yasaklanması olabilir mi? Açığa satış yaparak piyasayı bozamıyorlar gibi geliyor. Elinde mal varsa ancak satabiliyorlar. Yoksa satamıyorlar.

Aslında benim kanaatim bizi borsa düşeceği kadar düşmüş. Dolar bazında bankaları bir inceleyin bakalım. Ölmüş eşek kuttan korkmaz misali, yerli yatırımcı bist e yatırıma devam ediyor. Bu da ülke ekonomisi için oldukça pozitif bana göre.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Sayfa 811/1001 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •