Sayfa 904/1001 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: Viop-XX

1. Dow a son dakikalarda alım gelmeye başladı aylık kapanışı 25.800 yapacaklar en az gibi

2.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Bugün yan tahtalar da ciddi credit alislari vardı bence artık yükselişin coşku kısmı na gelmiş bulunuyoruz 116.250 üzerinde kapanıs olumlu burdan yukarısıni ky nin yüreği kaldırmaz diğer taraftan bakınca döviz bazlı bist daha yeni dipten kalkıyor çok değişik şeyler oluyor yabancı gelişi ile döviz bazlı bist imi değerlendirmek lazım yoksa TL bazlı balon gibi görünen bisti mi değerlendirmek lazım sayın babo abimizin hafta sonu twitter daki bist30 euro grafiği ve hedefi kafamı karıştırdı bugün gemileri yaktım ve uzun zaman sonra ilk defa yüklü mala girdim ya herro ya merro

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borsamızın önünde 3 ciddi direnç var dostum sende biliyorsun belki 119.500 121.500 ve tarihi zirvemiz olan 124.500 genelde bu tür yükselişlerde yeni bir tarihi zirve yapılır benim de tahminim bu yönde umarım kazancın bol olur esen kal.

3. Akşam seansında 1400 puanlık hareket olacak is değil. Bu fiyatlamaya göre yarın 118.000 olur

reis iki haftadır almanya ya adam gönderiyor.
    turistlerinizi bize gönderin diye
    almanya da yunanistana adamını göndermiş,
    edirne sınırından göçmen geliyor mu diye.
    almanlar üzerlerine sürülen göçmenleri hatırlamış
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Bugun satanları fena katakulliye getirdi adamlar. Gerçekten şapka çıkarılır inanılmaz hareketler oluyor

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dowda dün ve bugün seansın bitmesine 45 dakika kala fena yukarı sürüyorlar bizdede yarından itibaren böyle yukarı sürmeler görülmesi muhtemel açığa satanlara yukarıdan mal vermek için.

7.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Bugun satanları fena katakulliye getirdi adamlar. Gerçekten şapka çıkarılır inanılmaz hareketler oluyor

Aynen üstat. Atlamamak lazım hemen.

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Aynen üstat. Atlamamak lazım hemen.
    Üstat değilim ya. Rica ederim. Burda bunu hak eden az sayıda da olsa kişi varken. 10 senedir yoğun takip ediyorum tecrübelerim var diyelim sadece.

Sayfa 904/1001 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •