Sayfa 951/1001 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Viop-XX

Alıntı Originally Posted by Kfy96 Yazıyı Oku
    Biz her sene Artur’a gidiyoruz
    Bu sene fiyatlar uçmuş durumda
    Arkadaşım Ağustos ayında bir aylığına 23 verdi ki denize de uzak
    Geçen sene aylık 10 civar idi...
    her şeyin b.kunu çıkardılar dubleks dairelerin fiyatı 2 sene önce 350-400 civarı idi şimdi ağzını açan arsanın genişliğine göre 800.000-1.000.000 arası patlatıyor.
    millet dubleks istiyor diye 20.000 den aylık diyorlar.
    0.74 krediyi duyan evine %20 zammı soku verdi. adam faizden kazanacağının iki katını evsahibine emlakçıya müteahhide kaptırıyor.
    tapularda evler beleşmiş gibi insanlar üstüste randevu almak dert
    noterlerin önündeki kuyruklar ise 2.el araba piyasası için arabalara son 2 ayda %20 bindirdi herkes.
    şu günlerde ev araba alanlar 3 ay sonra bu fiyatların en az %10 altına o arabaları evleri alacaklar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. reziller çok çıktılar ya düşerken en önde koşuyorlar...hadi kamu bankalarını anlarım zararına kredi dağıtıyorlar diğerlerine ne oluyor.

3. Bu hafta açıkçılar eziyet edecek bize anlaşıldı. Hisseler yeterince el değiştirsin bakalım ne olacak. Açığa satışta sadece elinde para olan kazanıyor burda kimse kazanamayacak artık eskisi gibi. Shortçular da dahil buna çünkü yukarı sürünce de çok hızlı sürecek onun için shortçular da korksun bence artık. Bütün teminatlarımı pozisyonlarımı ayarladım. Dönene kadar masadayım ama kımıldayamıyorum. Sadece iyi kar akdıklarımı kapatırım. Enjsa ve dohol kapadım bugün. Enkai de güzel durdu bugün yarın güzel bir hareket yapabilir. Bakalım neler olacak...

ahan abd den ayasofya çıkışı gelmiş
    neyse bağımsız yargı var gereğini yapar takmaz abd i.nesini
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Kardemirde alıcılar gitgide güçlenmeye başladı...

Muhtemelen bir haber gelecek, yoksa böyle boşuna almazlar, hem de bu seviyelerden...

Şort olan varsa uzak dursun...
    teşekkürler....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

6. Açığa satış yapanlar kazandı. Pala beni şaşırttı. Demekki dünkü 39.000 longu karsisindaki isyatirimdaki de kendisiymis.

7. ABD Dışişleri Bakanlığı:

Türkiye Hükümetinden, farklı inançlara ve tarihe saygı göstermesini ve Ayasofya nın müze olarak kalmasını talep ediyoruz.

8. Emeği geçenlere teşekkürler... İyi akşamlar.

Açığa satış yasağı kaldırıldı bist düştü, günün özeti

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 951/1001 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •