Sayfa 995/1001 İlkİlk ... 495895945985993994995996997 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,953 - 7,960 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    eriyen yabancı takası,yeni gelen 400.000 ky deki bu algı ve açığa satış vs....

endeks nereye kadar yükselir bilemem ama bu koşullarda oluşacak DÜŞÜŞ TRENTİNİN oldukça sert olmasını beklerim.
    Geri kalanlardan şişe grubu ve ereğliyi alıyorlar, belki %5-10 daha yaparlar.

Bankalar da belki bir %10 yapsalar... Telekom da belki alabilirler...

Filmin sonu yaklaşıyor mu?

Kafamda deli sorular dolaşıyor:-)

YTD.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. sp fiçır acaba dedirtti.
    dowun acabası olmaz baştan söyliyim.
    Onun ki 26600 civarı.
    Oranın üztü eski tepeye kadar zorlayabilir.
    en azından 27 bindeki gapını kapatır Bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by sniper~ Yazıyı Oku
    açıkçıların durumu buymuş

iyi ki TUPRASA girmemişler.

4. Benim teknik analizde 1D, 5H ve 1W SATa dönmüş. Bir Tek 1W de MACD düşüşü desteklemiyor. Ama düşmeyen bir borsamiz var, thy de tekniğe uymaz sanirim..

Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Ben de 12.25 altı kapanışlarda gapı kapatmasını bekliyorum...

Ama 12.25 üzerinde çok mal aldılar, o malın tamamını çıkmadıkça, oyunu bu rakamın etrafında döndürmek isteyebilirler...

Endekste mal çıkmak için çok uygun zaten, herkes endeks uçtu thy gitmedi modunda...

5. EKGYO 2,10 oldu, bir kademe zor aldım ağır hisse diye, birilerinde çok para var indirip kaldırıyorlar. Bir kademe 10 milyon lot vs.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Bazı hisselerde inanılmaz balon oluşmaya başladı , Karsan fk 52 lere gelmiş korkmaya başladım ben , Yigit Bulut ve Yatırım Finansman ekibi sapıtmaya başladı artık...

7. Ekgyo da acıkcı kıstırmışlar, dün kü hareketten soona spot da işlem yapmama kararı aldık

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Herşeyin bir sonu vardır :-) Boşuna spottan viop'a geçmedik, şort için fırsat kolluyoruz herhalde :-)

Belki yarın, belki yarından da yakın :-)

YTD.
     Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Pala benimi bekliyordun?
    :-)
    Pala, gel dedin geldik. Yamuk istemem.

YTD.

Vay gözüm vay, yazar yazmaz gömmüş :-) YTD.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 995/1001 İlkİlk ... 495895945985993994995996997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •