Sayfa 971/1001 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,761 - 7,768 arası.

Konu: Viop-XX

1. Ayasofyanın ibadete kapalı olması saçma hristiyanlarda gelsin yapsın ibadetini müslümanlarda gelsin yapsın neden öylece atıl dursun ki herkese açılsın ama... Turizme katkısı olur bence....

2. Trabzon’daki Ayasofya müzesi geçen sene cami oldu orası en az bura kadar eski di

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Piston aşağı mı yukarı mı...
    Gap gup varmı ey ahali..
    Gece bht de Barış iki konuğunada dünkü satışların açığa satıştan kaynaklandığını bir türlü söyletemedi...

4.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bistte 2 yeni dusus sebebi
    Ayasofya , sosyal medya
    Baska hicbir ulkede yasanmayacak rezaletler
    Adamin canı sıkılıyor kriz cikarip ulkeyi batırıyor
    Bu adam ulkenin basinda olduğu surece bist in yeni normali 0.5 - 1 cent arasi olacak
    Vay be. Ayasofya neden kriz sebebi oluyor. Hatta oluyorsa olsun. Fatih sultan mehmet hanın kılıç hakkıdır orası. Türkün haçlılara karşı en büyük zaferidir ayasofya. Ayrıca fatih sultan mehmet hanın ayasofya hakkındaki vasiyeti ortadadır. Adamlar kudüse el koydu mescidi aksaya el koydu bunlara kimse ses çıkartmıyor ama biz ayasofyayı ibadete açmayı kriz sayıyoruz. Sosyal medya meselesindede biri çıkıp sizin *****za avradınıza beşikteki bebeğinize kişilik haklarınıza ülkenize bayrağınıza vatanınızın bölünmez bütünlüğüne küfürler hakaretler saydırsa düşünce özgürlüğü mü diyeceksiniz. Ben sosyal medyanın kısıtlanması taraftarıyım. İnsanlara küfür hakaret edilen her türlü sosyal medya paylaşımı kısıtlanmalı engellenmelidir bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Aramizda tecrubeli maden muhendisi varmidir, sayin forumdaslar.

6.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Piston aşağı mı yukarı mı...
    Gap gup varmı ey ahali..
    Gece bht de Barış iki konuğunada dünkü satışların açığa satıştan kaynaklandığını bir türlü söyletemedi...

Çin Çin bir şeyler anlatıyor olsa gerek...
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

7. Saçmalamışsın dostum adamın biri küfür etti cezasını aldı bütün herkese yasaklamanın anlamı ne? Şimdiye kadar sosyal mdyada binlerce insan hakarete uğradı tehditler edildi Ekreme imamoğlunun eşine yapılırken neden yasaklanmadı bu sosyal medya? Sosyal medyayı yasaklamak saçmalığın daniskası zaten yasaklanacak ta demiyor kimse kontrol altına alınacak diyorlar. Veriler yedeklenecek türkiyede istediği zaman ulaşabilecek devlet verilere. Amaç insanları takip altına alabilmek yoksa yasaklama falan yok zaten.

8.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Vay be. Ayasofya neden kriz sebebi oluyor. Hatta oluyorsa olsun. Fatih sultan mehmet hanın kılıç hakkıdır orası. Türkün haçlılara karşı en büyük zaferidir ayasofya. Ayrıca fatih sultan mehmet hanın ayasofya hakkındaki vasiyeti ortadadır. Adamlar kudüse el koydu mescidi aksaya el koydu bunlara kimse ses çıkartmıyor ama biz ayasofyayı ibadete açmayı kriz sayıyoruz. Sosyal medya meselesindede biri çıkıp sizin *****za avradınıza beşikteki bebeğinize kişilik haklarınıza ülkenize bayrağınıza vatanınızın bölünmez bütünlüğüne küfürler hakaretler saydırsa düşünce özgürlüğü mü diyeceksiniz. Ben sosyal medyanın kısıtlanması taraftarıyım. İnsanlara küfür hakaret edilen her türlü sosyal medya paylaşımı kısıtlanmalı engellenmelidir bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Gecenler bi yerde okudum adam cumasinda namazinda
    Oylama yapilsin ayasofya icin hristiyanlara birakilsin oyu vercem diyor

Millet ac fatura odeyemiyor ayasofya miz eksik bi

Sayfa 971/1001 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz