Sayfa 421/1001 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

SPK affetmiyor.
    Şu 1.175.029, bin yüz yetmiş beş Türk Lirası 29 Kuruş mu?

2. eşkiya abi maşallah herzaman ki gibi yine performansın süper
    bi tebriği hakkettin DİE düşünüyorum.
    tebrikler

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    Bologna // İstanbul
    Gönderi
    227
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Viop dışı olacak, ancak mesela DITAS örneğini vereyim. Hissenin değeri bilançoda benim için 16TL.
    16tl nin her rakam ucuz kalıyor.. hisseye devamlı 16 tl den alıcı geliyor.. bu da değerinin 16 tl olduğuna işaret...
    İsterse 25 tl ye de sürer... benim için köpüktür... taa ki sonraki bilançoya kadar..
    Yüzde 25 kar yapar, hisse bu sefer yüzde 25 ekstra ucuz olur..
    Ama ne yapar eder ederine gelir..
    Türkiye de bir çok şirket var bilançolarının fiyatı borsaya yansımayan... TCELL ve TTKOM da bunlardan biri..

Bilançolara göre değer belirlemek için, şirketlerin uluslararası şeffaf kriterlere göre yönetilmesi gerekiyor...

Bizim telekom şirketlerimiz özel sektör olmakla birlikte kamu kontrolünde ve insafında..!
    Kurucu patronlar şirketten içeri bile giremiyor... Yönetim Kurulları emekli siyasetçilerin lokaline dönüşmüş...

VE MAALESEF YILLAR ÖNCE YÜKSEK BEDELLERLE ÜLKEMİZE MİLYAR DOLARLAR YATIRMIŞ ŞİRKETLER
    FİYATA BAKMADAN SATIYOR VE ÜLKEMİZDEN KAÇIYORLAR...

TCELL,İ PİYASADA İŞLEM GÖREN FİYATIN YARISINA SATTILAR...

Ve piyasa bunu, hisseyi tavan yaparak karşıladı... enteresan...
    Bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

SPK affetmiyor.
    Bu mu affetmemek? Abd de olsa mapushanede çürürler...

5.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Çok iddalısın arkadaş. Alırlar anahtarını bak. umarım dilediğiniz gibi olur. Zira bir çok kişi düşmesini diliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Pala akıllı adamdır ,sabah burası 126500 açtı ,şuan 130700 ,ABD ekşi,global kıpkırmızı ,varlık fonu ederi 6 liradan yabancının hisseye çöktü ,bu gece olmasa yarın long kapatır piyasa yapıcı ,son hareket buydu..

6.  Alıntı Originally Posted by kiraz Yazıyı Oku
    Bilançolara göre değer belirlemek için, şirketlerin uluslararası şeffaf kriterlere göre yönetilmesi gerekiyor...

Bizim telekom şirketlerimiz özel sektör olmakla birlikte kamu kontrolünde ve insafında..!
    Kurucu patronlar şirketten içeri bile giremiyor... Yönetim Kurulları emekli siyasetçilerin lokaline dönüşmüş...

VE MAALESEF YILLAR ÖNCE YÜKSEK BEDELLERLE ÜLKEMİZE MİLYAR DOLARLAR YATIRMIŞ ŞİRKETLER
    FİYATA BAKMADAN SATIYOR VE ÜLKEMİZDEN KAÇIYORLAR...

TCELL,İ PİYASADA İŞLEM GÖREN FİYATIN YARISINA SATTILAR...

Ve piyasa bunu, hisseyi tavan yaparak karşıladı... enteresan...
    Adamlar küresel kriz öncesi pozisyon alıyorlar(krizi daha yaşamadık, krizin sebeplerini yaşıyoruz şuan, sonuçlara daha var).

Caho 50 doları gönderecek misin, gelip allayım mı.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Hâlâ pozisyonu şort olanlar bu son hareket gözüyle bakıyor. Bu son değil siz long olunca düşüş başlayacak.

Sayfa 421/1001 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •