Sayfa 965/1001 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Viop-XX

1. Ayasofya dedi aylarca Iyi parti ayasofya ibadete acilsin önergesi verdi red verdi rte nin partisi
    Isleri gucleri sov kaos kriz sosyal medyayi kapatacakmis

2.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Sosyal medyayı artık kapatabileceklerini sanmıyorum.. daha önce yaptılar, vpn vs uygulamalarla aşıldı. İnternete sansür koymak imkansız.. böyle bir şey düşünmesi, kapatacağız, milletimize böyle platformlar yakışmıyor demek tamamen cahillik..
    Ben kapatacaklarını sanmıyorum, ancak gündem belirlemek istiyorlar. Güçlerini test edecekler anladığım kadarıyla..
    Şayet seçim varsa, muhalefet için medya kısıtlı ama sosyal medyadan yürümelerinide istemedikleri için böyle bir kısıt olsbilir. Seçim varsa sosyal medya kısıtlanır. Anladıgim

3. Kapatırsa trollerin hali nice olur, herkesi bekçi yapıp her binaya 1 bekçi dikecek halleri yok.
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bikti insanlar artik her yaptigiyla ulkeyi daha da kotuye goturuyor
    Sosyal medyayi da kapatacagindan degil kaos dan kavga dan besleniyor kapat desek kapatamaz
    Yarin ayasofya icin sov yapacak aciga satis acildi ya tutamaz kimse hergun birine satasir
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sosyal medyanın kısıtlanması

Hukuka aykırı bir durum oluşturmaz mı bence oluşturur

Ortada suç işleyen yoksa nasıl ki seyahat özgürlüğü kısıtlanamaz ise insanın da bence sosyal medyası kısıtlanamaz

Örneğin sosyal medya kısıtlaması ile araştırma yapan engellenmiş oluyor

Vs vs

5. Yaa nereye kapatiyor kendi tabanina sov pesinde
    Bu can bu bedende oldukca o teroristi kimse alamaz ( rahip )

6. Grafımızın son hali neredeyse badem golden cross başlatacak.
    Yarın ki paslaşma da top çizgi dışına çıkacak mı onu takip edicez.114.000 taç çizgisi seneryomda

Sayfa 965/1001 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •