Sayfa 6/12 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 89 madde; 41 - 48 arası.

Konu: AGYO - Atakule Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. agyoı için 10 liradan bahsediliyor beklenti nedir arkadaşlar

2. ....Yıl sonu değerlendirme bu kapta var zaten neredeyse 3 katı gibİ bilançoda kar diğer söylentiler avm yabancı satışı bedelsiz gibi .ytd.

3. Behzat abinin agyo da ve çemtaşta büyük emeği var. Hala bu hissede misin Behzat abi acaba?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,418
    https://youtu.be/8-AW4GmjxgI

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

Son düzenleme : carkos; 23-01-2021 saat: 17:01.

5. Şarkıya bak, hey Allah'ım ya. 7 yıl önce Atakule var mıydı? Şu anda açılsın diye bekliyoruz galiba.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ....Yıl sonu değerlendirme bu kapta var zaten neredeyse 3 katı gibİ bilançoda kar diğer söylentiler avm yabancı satışı bedelsiz gibi .ytd.
    yıllarca agyo hissesi taşıdım.yükselisin tavanından olmasada sattım. agyo defter değeri hisse başı 2.tl. yeni yapılan değerlemede de 2.1.tl. bu hisse çok karlı değil, hatta zarar eden bir şirket çünki bir avm bir işyeri hariç arsaları var. belki degerlemeleri düşük tutuyor olabilirler.yoksa karlı değil. bir kuleyi bile açamadilar.arkadaşlar. gerçekçi olalım.ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by şahin05 Yazıyı Oku
    yıllarca agyo hissesi taşıdım.yükselisin tavanından olmasada sattım. agyo defter değeri hisse başı 2.tl. yeni yapılan değerlemede de 2.1.tl. bu hisse çok karlı değil, hatta zarar eden bir şirket çünki bir avm bir işyeri hariç arsaları var. belki degerlemeleri düşük tutuyor olabilirler.yoksa karlı değil. bir kuleyi bile açamadilar.arkadaşlar. gerçekçi olalım.ytd.
    ...Galericiler araba satarken yağlayıp ballarlar 10 numara 5 yıldız derler ama sen satacaksan galeriye 1000 türlü eksik çıkarırlar arkadaşda satmışya artık hertürlü deger düşüklügünü yaparlar arkadaşlar agyo gizli hazine portföyüne bir bakın degerlendirin bir daha konuşalım ytd.

8. Bu yıl gayrimenkul piyasasında işler düşük ama sonuçta Aksiyon verilmiş, artık hiç bir sey borsada reel ölçümlere bakmıyor, aksiyon verilen gidiyor

Sayfa 6/12 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •