Sayfa 10/71 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 566 madde; 73 - 80 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,748
    Bir konuda ;fiili dolaşımdaki paylar inceden inceye azalırken SPK dan hiç bildirim yok. Nasıl oluyorsa?
    Bunu yazdığımda %26,25 olan oran şimdi %26,18.Gıdım gıdım gıdımlıyor.

2. Fiili dolaşım kap yayınlama zorunluluğu olan %5 ve katları şeklindeki pay sahipliklerinin dışında kalan kısım.
    Bir diğer değişle %5 ve üzeri hissesi olanlardan arta kalan miktarı ifade ediyor.
    YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,748
     Alıntı Originally Posted by orkun yardimci Yazıyı Oku
    Benim degerlendirmem su sekilde...

Eger para kazanmak isteseydi kaldirir satardi.

Mal toplayip satmak istemiyor.

Sadece mal toplamak istiyor. Anel Telekom da yaptigini yapabilir. Baskilayip toplayip kottan cikabilir.

192 milyon dolar, 14 milyon, 27 milyon vb isler bitip tahsil ettiginde parayi borsaya kote bir sirkette denetli bilancolarla falan ben olsam ugrasmam.

on sene once 5 dolardan sattigi paylari $0,75 dan istiyor hala.

Maalesef cekincelerim var. Ustune piyasanin ve ulkenin riskleri. Bunu da biliyor.
    Orkun Bey verdiğiniz değerler yanlış. Bir daha kontrol edin isterseniz.
    Hafızayı beşer baza-en şaşar,aklımda kaldığı kadarıyla; haziran 2010 kote tarihi fiyat 5.60 .Aynı tarihte dolar 1.60. 2010 sonu %139 bedelsiz verince sonuç hesap makinası kullanmadan 1,5 dolar gibi. Yani bu günkü ederi.
    Bu bile iyi eder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,748
     Alıntı Originally Posted by Jozef14 Yazıyı Oku
    Fiili dolaşım kap yayınlama zorunluluğu olan %5 ve katları şeklindeki pay sahipliklerinin dışında kalan kısım.
    Bir diğer değişle %5 ve üzeri hissesi olanlardan arta kalan miktarı ifade ediyor.
    YTD.
    %5 çok yüksek bir oran,bir yanlışınız olmasın?
    Şirket alım yapınca orana bakılmadan bildirim yapma zorunluğu var diye biliyorum. %28,5 geldi buraya.
    Aslında %32,5 idi anelT Yİ CUKKALAYINCA bu orana düştü. Sonuç şirket kağıdı baskılayıp mal toplamaya devam ediyor.

5. Şirketin elindeki değil zaten. Tüm tüzel veya şahıs yatırımcılar borsaya kote şirketlerden aldığı hisse %5 ve üzerindeki miktarlardan arta kalan kısım fiili dolaşım.
    Dün bende yanlışlık olmasın diye yatırımcı ilişkilerinden Aynur hn. İle görüştüm.
    Firma haricinde belirlenen bir orantılama teknik açıklaması da budur dedi.
    YTD.

6. ANELE - Anel Elektrik

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Orkun Bey verdiğiniz değerler yanlış. Bir daha kontrol edin isterseniz.
    Hafızayı beşer baza-en şaşar,aklımda kaldığı kadarıyla; haziran 2010 kote tarihi fiyat 5.60 .Aynı tarihte dolar 1.60. 2010 sonu %139 bedelsiz verince sonuç hesap makinası kullanmadan 1,5 dolar gibi. Yani bu günkü ederi.
    Bu bile iyi eder.
    Evet dogru siyluyorsunuz 5 dolar degil 3,5 dolar olacak 2010 piyasa arz fiyati. Bedelsiz sonrasi yaklasik 1,5 dolar fiyat.

7. Yıllar sonra gene anele ile mi başlasam
    Bıdılı nerede

8. Dün 5.05 vermiş 4.40 bekleyeceğim
    Ytdeğildir

Sayfa 10/71 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz