Sayfa 17/71 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 568 madde; 129 - 136 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. Lot toplamaya çalışıyor dedim hep ama yok. Hazırkini satıcakmış

2. AVNİYE MUKADDES ÇELİKEL hanım ın sermayedki pay oranı 5,16 eger elindeki hisselere
    güçlü bir alıcı gelirse biz yatırımcılar için olumlu olur sanıyorum yeni yerlere yelken açarız. diyorum.
    Kötü senaryo alıcı çıkmazsa o zaman mokokkoooo

Valla 3 5 kepçe gelecek için 6 ay ve 3 ay önce aldım ama bu hisse kaydettirme işi sıkıntılı gibi... Bir ihtimal hemen satmaz yani yükselttirip satar mı diye züğürt tesellisi yapıyorum
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. Daha nereye kadar düşecek bekliyoruz. satmıyoruz.
    Satmadıgım sürece zararda değilim nasıl olsa.
    10mil. lotu olan düşünsün.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,770
     Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    Daha nereye kadar düşecek bekliyoruz. satmıyoruz.
    Satmadıgım sürece zararda değilim nasıl olsa.
    10mil. lotu olan düşünsün.
    İşte bütün mesele o lotlarda. Rıdvan kaça pazarlayacak ?
    Sermayesinin 10 katı iş aldı. Haliyle para lazım. Bugün bunun bunun ayak sesleri gelmeye başladı. Durumu ona göre değerlendirmek lazım. Benim düşünceme göre 4,5-5 arası pazarlar. Sermaye tavanını da artırdı. Bir şekilde nakit işini çözer ise, şirketin önü açılır ,bunu iyi takip eden yatırımcı olmak lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sermayesinin 10 katı iş aldı. Haliyle para lazım. Bugün bunun bunun ayak sesleri gelmeye başladı. Durumu ona göre değerlendirmek lazım. Benim düşünceme göre 4,5-5 arası pazarlar. Sermaye tavanını da artırdı. Bir şekilde nakit işini çözer ise, şirketin önü açılır ,bunu iyi takip eden yatırımcı olmak lazım.
    Evet uzun bir aradan sonra bugün bir hareket başladı.Takipteyiz.

7.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Evet uzun bir aradan sonra bugün bir hareket başladı.Takipteyiz.

8. Sn Nikrece’ye katılıyorum. Sabredene burada iyi ekmek var. Bana göre borsamızın 2. Kartonsanı olabilir. Umarım yanılmıyorumdur. Herkese bol kazançlar. YTD

Sayfa 17/71 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •