Sayfa 3/71 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 561 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by Jozef14 Yazıyı Oku
    Sorma ikinci hanımı almış gibi olduk ama benimde direncim kırıldı kırılacak.
    Ufak bir enflasyon hesaplamam kaldı Demir alma zamanı geliyor bu limandan.
    YTD.
    Limana zirveye yaklaşınca alıp zirveden sonra %20 kazanınca ayrıldım 4 zirvedir bu şekilde harketim

Ytd

2. Bu gün bende vedalaştım artık. Kalanlara allah sabır versin. Ömür törpüsünde.
    YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by Jozef14 Yazıyı Oku
    Bu gün bende vedalaştım artık. Kalanlara allah sabır versin. Ömür törpüsünde.
    YTD.
    Anel'in geride bıraktığı travma kalıcı oluyor, dikkat edin bence ! :) ))

4. Klasik Anele hareketi; gelen iş anlaşmaları bildirimlerimleriyle hızlı şekilde tavan, sonra ağır ağır aşağı doğru cekilme.
    Sanırım traderciler bilditimlerle iyi action yapıyor!

5.  Alıntı Originally Posted by Jozef14 Yazıyı Oku
    YTD.
    Bugün 3 oldu. Yine tavan ve yine ikram. Bu nasıl bir tahta ve tahta yapıcısı.Gaplı açılış sonra aşağılara süzül.

Bugünkü pasta.

http://share.matriksdata.com/share.a...06300008517853

6. Vayy bee ! Maliyeti 4,994 olan kurumlar da varmış...ne ara bu maliyeti edinmişler ?

7.  Alıntı Originally Posted by Jozef14 Yazıyı Oku
    YTD.
    Siz sattıysanız benim alma vaktim geldi demektir. Sizin yüzünüzden çıkmıyordu bence. Kaç yıldır adamlar size direnmiş olabilir😁

8. sindire sindire mal toplanıyor. spek işini ustaca yürütüyor. yine yukarı yönlü kopacak gibi görünüyor ama bakalım ne zaman :)
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 3/71 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •