Special Days Image
Sayfa 56/71 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
Arama sonucu : 566 madde; 441 - 448 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. Bilanço yine dokuz köyün aşuftesi gibi :(
    Bu nedir Allah aşkına :( anlayan varsa beri gelsin...

2. Geçmişinde aneltelekomda binlerce yatırımcısını mağdur etmiş., o şirketini iştirakinde 60 bin m2 anel yapının çoğunluk hissesi olduğu halde batırmış, bu anlamda sicili bozuk, açgözlü bir firma, bunca ahlı geçmişle işleri rastgider mi!

3. Endex olmuş 508.000 eski haliyle,Anele 5 tl yi ancak gördü..:((

caroline 4.26 iken 4.20 test etmiş.. 4.40 üzeri güzel..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Caroline kimmm !😁

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,747
    Memlekette iyi giden bir şey yok ,Bundan ne beklersin?
    Yeniden yapılanmaya; demir lazım, çimento lazım, boya lazım, beyaz eşya lazım, lazım oğlu lazım.
    Aydınlatmayı da mumla yaparsınız olur biter. Kılavuzu karga olunca ne eylersin.
    Yazasım yoktu da 2,5 ay kimse yazmayınca böyle bir şirket var hala borsaya kote bilinsin istedim.

7. Bu hisse ile oyun oynayan patron/ tahtacı veya herkimse. Bu nasıl bir volatilite? Kripto para mı bu? Sabah 4,05 olan hisse şimdi 3.83. Ne değişti 2 saatte?

98 milyon lot dolaşımda olduğunu dikkate alınca, hatırı sayılır bir lotla bekliyorum. Bir o kadarıyla da trade ediyorum. Ancak asıl 2 katı nakit ile apartta bekliyorum. Sıkıyorsa 3.50 altına ver.

Gerekirse bu şirkete ortak olacağım. Ancak, zamanı geldiğinde her bir lotu tek tek bi taraflarına monte edeceğim.

Böyle bir dil kullandığım için üzgünüm. Ancak mesajım ancak böyle ulaşır herhalde. Elbet birileri takip ediyordur buraları…

Au revoir

8. Eski dostlara selam
    Dün bir duyum aldım
    Geldim aranıza hayırlı kazançlar

Sayfa 56/71 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz