Sayfa 9/72 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 569 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,787
    Başka bir şirket 28 milyon dolarlık iş alsa uzaya çıkardı.Namı kötü olunca anca bu.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/873388

Proje ana yüklenicisi IMAR Trading & Contracting WLL sirketine, Fit-out Works at Lusail Katara (Cresent) Hotel projesi elektrik, mekanik ve tesisat işlerinin yapılmasına yönelik olarak Katar Devletinde mukim bağlı ortaklığımız ANEL MEP Maintenance and Operations LLC tarafından verilen 101.000.000 Katar Riyali (yaklaşık 27.747.253 ABD Doları) tutarındaki teklifimiz IMAR Trading & Contracting WLL tarafından uygun bulunmuş ve projenin şirketimizce yürütülmesine ilişkin yetkilendirme bildirim mektubu (Notice of Award) taraflarca imzalanmıştır.

Yeni projenin 16(onaltı) ayda tamamlanması planlanmaktadir. IMAR Trading & Contracting WLL ile sözleşme görüşmelerine başlanmıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygılarımızla bildiririz.

2. Kafama takıldı da...Şu yusuf yusuf eden biri vardı, ne oldu ona sahi ?

3. Tarih oldu. Milleti peşine dolayıp telekomdan zengin edecem sizi deyip kendi zengin oldu.
    Hala mahkemeye verecek diye bekliyor millet.
    Meşe palamudu bımbastiği.
    YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,787
    Çok entresan,bedelsize meraklı olmamıza rağmen hisse sürünüyor.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/874518
    Şirketimiz 2 Eylül 2020 tarihli Yönetim Kurulu Kararı ile; esas sözleşmesinin 6. Maddesinin verdiği yetkiye istinaden 200.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, şirketimizin 110.000.000 TL'lık çıkarılmış sermayesinin %81,818 oranında 90.000.000 TL artırılarak 110.000.000 TL'den 200.000.000 TL'ye çıkartılmasına, artırılan sermayenin tamamının olağanüstü yedekler hesabından karşılanmasına ilişkin olarak 10 Eylül 2020 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru evrakları gönderilmiştir.

Bir konuda ;fiili dolaşımdaki paylar inceden inceye azalırken SPK dan hiç bildirim yok. Nasıl oluyorsa?

Kamuoyu ve yatırımcılarımıza saygılarımızla bildiririz.

5. ANELE - Anel Elektrik

Benim degerlendirmem su sekilde...

Eger para kazanmak isteseydi kaldirir satardi.

Mal toplayip satmak istemiyor.

Sadece mal toplamak istiyor. Anel Telekom da yaptigini yapabilir. Baskilayip toplayip kottan cikabilir.

192 milyon dolar, 14 milyon, 27 milyon vb isler bitip tahsil ettiginde parayi borsaya kote bir sirkette denetli bilancolarla falan ben olsam ugrasmam.

on sene once 5 dolardan sattigi paylari $0,75 dan istiyor hala.

Maalesef cekincelerim var. Ustune piyasanin ve ulkenin riskleri. Bunu da biliyor.
    Son düzenleme : orkun yardimci; 14-09-2020 saat: 13:39.

6. Eee peki neden kağıdı bölüyor. Milletin daha fazla kağıda ilgisini çekmez mi bölünme.

QUOTE=orkun yardimci;4758769]Benim degerlendirmem su sekilde...

Sadece mal toplamak istiyor. Anel Telekom da yaptigini yapabilir. Baskilayip toplayip kottan cikabilir.

192 milyon dolar, 14 milyon, 27 milyon vb isler bitip tahsil ettiginde parayi borsaya kote bir sirkette denetli bilancolarla falan ben olsam ugrasmam.

Maalesef cekincelerim var. Ustune piyasanin ve ulkenin riskleri. Bunu da biliyor.[/QUOTE]

7. ANELE - Anel Elektrik

Anel telekom un %96 sini topladi. Birlesmede kalan yuzde 4 e elektrik hissesi verecek.

Kolaylastirilmis usulde birlesme yapacak.

Buna gore bu yuzde dort icin minimum hak dusecek sekilde ayarlama yapiyor olabilir.

Kayitli sermaye tavani icinde kalarak SPK ya takilmadan maksimum bolunmenin saglanmasi ve bu yuzde dorde dusen hakkin bir sekilde azaltilmasi amaci tasiyor olabilir.

Sermayesi yaklasik 15 milyon dolar olan sirket 192 milyon dolar, 27 milyon dolar ve nice ihaleler almasina ve bedelsiz sermaye artirmasina ragmen sergiledigi bu fiyat hareketleriyle de bence pek ilgi cekmiyor.

Benim degerlendirmemdir yatirim tavsiyesi kesinlikle degildir.
    Son düzenleme : orkun yardimci; 14-09-2020 saat: 18:26.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,787
     Alıntı Originally Posted by Jozef14 Yazıyı Oku
    Eee peki neden kağıdı bölüyor. Milletin daha fazla kağıda ilgisini çekmez mi bölünme.

QUOTE=orkun yardimci;4758769]Benim degerlendirmem su sekilde...

Maalesef cekincelerim var. Ustune piyasanin ve ulkenin riskleri. Bunu da biliyor.
    [/QUOTE]

Kefen parasını devreye sokacak. O kadar iş nasıl yürüsün.
    Ayrıca tahtacıya madalya takmak lazım. Yüzüklerin efendisi mübarek. Ne kastı. Demek ki patronun işi bitmemiş.

Sayfa 9/72 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •