Sayfa 55/71 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 566 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. Yıllarını Anele'ye kaptıran biri olarak bende yazayım.Senin elinden çok çekeceği var bu Rıdvan'nın ! Yapıştın yakasına bırakma nedir bilmiyorsun ! Bravo ve takdir ediyorum sizi sayın nikrece ! 👏👏👏😁

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,752
    Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) mukim bağlı ortaklığımız Anel Emirates General Contracting LLC' nin yerel mevzuat gereği hisse yapısı %49 Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş., %51 yerel ortak Sheikh Hamed Bin Khadem Bin Butti Al Hamed bünyensinde bulunmaktaydı. BAE' de yapılan mevzuat değişikliği ile yabancı şirketlere ülkede %100 şirket kurma hakkı tanınması nedeniyle yerel ortak bünyesinde bulunan %51 oranındaki hisseyi Anel Elektrik'e devretmiş olup Anel Elektrik' in ortaklık oranı %100' e çıkartılmıştır. Şirketin "Anel Emirates General Contracting LLC" olan ticari ünvanı "ANEL EMIRATES GENERAL CONTRACTING - SOLE PROPRIETORSHIP L.L.C." olarak değiştirilmiştir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,752
    Anel Elektrik (ANELE, Pozitif): Şirket tarafından Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Gemlik Kampüs
    projesi, PD Workshop tesisleri elektrik işlerinin yapılmasına yönelik 48.950.000 Türk Lirası tutarındaki teklifin proje
    işvereni Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. tarafından uygun bulunduğu şirkete bildirilmiş olup, devam eden sözleşme
    içeriğine ek iş olarak anlaşılarak, imza aşamasına geçildi. Projenin 2023 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması
    planlanmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,752
    Tahtatı efendi 4.02 ye mal koydum. Ya kuzu kuzu alırsın, p.tesiye mal yok sana. Biliyorum okuyorsunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Tahtatı efendi 4.02 ye mal koydum. Ya kuzu kuzu alırsın, p.tesiye mal yok sana. Biliyorum okuyorsunuz.
    Hadi canım sende ! Bu fiyatlardan işlem yapacak biri değilsin..

6. Bencede (bunca beklemeden sonra)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,752
    10k ile yoklama çektim. Kaptı köfte hor:)

8. Bazı büyük projelerde sorunlar oldu sanırım. Şirketin körfez ülkelerindeki projelerden büyğk miktarda alacakları hiç nakite dönüşüp kasaya girmiyor. Zaten özkayakların çok büyük miktarı bu alacaklar. Batık mı olacak veya muvazalı işlerle cukka mı yapacaklar belirsiz

Sayfa 55/71 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •