Sayfa 27/71 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
Arama sonucu : 566 madde; 209 - 216 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bakalım tavan gelecekmı...!!!

Aslında tavan açıp kimseye vermemeleri gerekirdi..
    Ama yapmadılar..

Bilmiyorum geçmişinde böyle buyuk bır ihale almışmıdır..
    Çok daha büyük ihaleleri almışlığı var. Zarar işler devam ettiği için yazıyor.
    Bu leblebi çekirdek.
    ANELE - ANEL ELEKTRIK Alış 5,110 TL | Satış 5,120 TL | Saat ALSAT
    Anel Elektrik bağlı ortaklığı ANEL MEP Maintenance and Operations LLC ile C.C.M. s.r.l. arasında sözleşme imzalandı
    18/03/2021 06:36:01

Anel Elektrik bağlı ortaklığı ANEL MEP Maintenance and Operations
    LLC ile C.C.M. s.r.l. arasında sözleşme imzalandı.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
    "09 Temmuz 2020 tarihli KAP aracılığıyla kamuoyu ve yatırımcılarımız ile paylaşmış olduğumuz, proje büyüklüğü 51.545.676
    Katar Riyali (yaklaşık 14.160.900 ABD Doları) olan North Node
    Lounges,Activity Nodes,Hotel and Associated Works -Hamad International
    Airport projesinin elektrik, mekanik ve tesisat işlerinin yapılmasına yönelik olarak sözleşme görüşmeleri tamamlanmış olup, Katar Devletinde mukim bağlı ortaklığımız ANEL MEP Maintenance and Operations LLC ile proje ana yüklenicisi C.C.M. s.r.l. arasında sözleşme imzalanmıştır."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/918883

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

2. nikrece kardeş ! Şu Rıdvan'ı sonunda delirteceksin.Silkeliyor düşmüyorsun, yapıştın vallahi...:) )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by nurika Yazıyı Oku
    nikrece kardeş ! Şu Rıdvan'ı sonunda delirteceksin.Silkeliyor düşmüyorsun, yapıştın vallahi...:) )
    Sayın nurika,
    Maliyet düşük olunca, düşmesi kardan zarar yazıyor. Aldığı işlere bakınca iyice palazlanacağını düşünüyorum. Satsan neye gireceksin?
    Senelerdir kağıttayım. Yeni yeni semereseni veriyor. Bu saatten sonra gireceklerinde uzun vadeli düşünmesi gerekir.
    Avniye hanımın el altından devrettiği hisseler ürkütmüyor değil. Her an her şey olabilir.
    Tahtaya vurkaç yapayım diye gelen olur ise kötü çarpılabilir. BU KURTLAR SOFRASINDA.

4.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sayın nurika,
    Maliyet düşük olunca, düşmesi kardan zarar yazıyor. Aldığı işlere bakınca iyice palazlanacağını düşünüyorum. Satsan neye gireceksin?
    Senelerdir kağıttayım. Yeni yeni semereseni veriyor. Bu saatten sonra gireceklerinde uzun vadeli düşünmesi gerekir.
    Avniye hanımın el altından devrettiği hisseler ürkütmüyor değil. Her an her şey olabilir.
    Tahtaya vurkaç yapayım diye gelen olur ise kötü çarpılabilir. BU KURTLAR SOFRASINDA.
    Selamlar bu bıraktığı gap beni korkutuyor. Birde rıdvanın geçmişi.

5.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sayın nurika,
    aynen bende katılıyorum. Alacak kağıt bulamadığımdan dolayı kağıttan ayrılamıyorum. Bayağıda kazandım. Bu gün bir miktarını verdim. Gerisiyle bekliyorum. Umarım hayırlısı olur. Geleceği parlak ama kısmet
    YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by necose Yazıyı Oku
    aynen bende katılıyorum. Alacak kağıt bulamadığımdan dolayı kağıttan ayrılamıyorum. Bayağıda kazandım. Bu gün bir miktarını verdim. Gerisiyle bekliyorum. Umarım hayırlısı olur. Geleceği parlak ama kısmet
    YTD
    İyi günlerde harcayın. Her şeyin başı sağlık.

7. Rsı 78 olumlu
    Tehlike fiyat kopukluğu 4.91 5. 00 arası
    Şahsi görüşüm
    Yt değildir

8.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Rsı 78 olumlu
    Tehlike fiyat kopukluğu 4.91 5. 00 arası
    Şahsi görüşüm
    Yt değildir
    Tehlike bertaraf oldu güzel salladı kendini affettirmek görünüyor

Sayfa 27/71 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon

Yer İmleri