Sayfa 48/71 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 566 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by süleymanekerX Yazıyı Oku
    teşekkürler kendimce temel analiz ile almıştım ama anlaşılan tahtacısı olan bir hisse. neyse bekleyceğiz ,sabredeceğiz.Sizler daha deneyimlisiniz öyle diyorsanız öyledir
    Size cevap yazmak için seans bitimini bekledim. Aman diyim burada yazılan çizilenle işlem yapmayın. Hisse netin en önemli kuralı kimse size para kazandırmaya çalışmaz. Siz ne yapacaksanız kendi kafanıza göre yapın. Haspel kader hissenin bu gün pirim yapması benim bir şey bildiğimi göstermez.
    Her kim ne kazanırsa iyi günlerinde harcasın. Sahtekarların artık neresinden çıkarsa çıksın.

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Kağıdın takozu benmişim, Demekki.;-))
    Bereketinden cüzdanın dolsun..Senin adına sevindim.. Umarım ,daha iyi olur..
    Benim durum farklı biraz...
    Hesaplarım ,Hisseler çok dağınık ve kredili taşıdığım kol gibi zararda olan kağıtlar var.. Onları toplamam ,krediyi kapatmam gerekiyor..
    + Babamda sağlık sorunları var,tedavisiyle uğraşıyorum... Çoğu zaman,Borsa aklımda bile olmuyor..
    ALLAH şifasını versin amin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Öncelikle,Sn Refaba, Çaykara,nikrece arkadaşlara, Babamın sağlığı ile ilgili şifa temennileri için teşekkür ederim..Allah kimseyi hastanelere düşürmesin.. Bedeninizi ve Ruhunuzu koruyun..,

Bugün Anelin 2.73 TL ye kadar çıktığını şimdi gördüm.Elinde hisse olan Eski-Yeni arkadaşlara bereketli kazançlar olsun..Sizler adına sevindim..Bu kağıt bende yok..Bu fiyatlardan,+ Bedelli ile ortağını yolan şirketlere bulaşmam...Başka tahtalardan yonga didiklemeye çalışırım... Umarım,6.50 lerden bu kağıda girenler var ise, onlarda zararını telafi eder...Herkese saygılar sunarım..

4. Bakalım yarın bu kazanç korunacak mı

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

5.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Size cevap yazmak için seans bitimini bekledim. Aman diyim burada yazılan çizilenle işlem yapmayın. Hisse netin en önemli kuralı kimse size para kazandırmaya çalışmaz. Siz ne yapacaksanız kendi kafanıza göre yapın. Haspel kader hissenin bu gün pirim yapması benim bir şey bildiğimi göstermez.
    Her kim ne kazanırsa iyi günlerinde harcasın. Sahtekarların artık neresinden çıkarsa çıksın.

teşekkürler aynen öyle.

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bilançonun zarar yazacağı belliydi,öyle punduna getirdiki Rıdo tam R tahtadan kalktıktan sonra bunu yaptı hisseyi aşağıya bastı satış yaparak,7 neresi 2.30 altı neresi.Bekleyelim bakalım bu firavun ne yapacak.
    selamlar syn refaba. hissenin bu kadar iyi iş ilişkileri ve antlaşmaları varken zarar yazacağını nasıl tahmin ettiniz acaba? şirketin iş ilişkileri iyi ancak neden zarar yazdığına anlam veremedim. aydınlatırsanız sevinirim. iyi geceler. ytd.

7. Anele yaptığı işleri için sözleşme yapıp malzeme işçilik sermayeden harcayarak iş tesliminde ödeme şeklinde çalıştığını düşünüyorum. Bu nedenle teslimatlar bittikçe kasaya para girecektir. İş teslimine kadar yapılan harcamalar gider olarak yazılıp bilançoyu zarar gösterir. Tabi burada patron faktörü çok önemli art niyet yatırımcıyı ters köşe vs niyeti varsa her şey mümkün. Neticede onun sözü geçiyor. Geliri KY ile paylaşırım da diyebilir zarar gösterip cebe de atatbilir.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

8. Bu be böyle endeks rekorlar kırarken, neyin eksisi neyin baskısı bu ellemeseler gidicek zaten.

Sayfa 48/71 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •