Sayfa 31/71 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 566 madde; 241 - 248 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. Noldu değişen ne var da bu kadar düşüyorsun, borsada yatırımcı olmak zor. Böyle devam edin siz, millet kripto paralara geçiş yapıyor.

2. Bu ...gruplar mahvediyor tahtaları.

3. Şirket sahipleri bu tarz hareketlerin önüne geçmesi lazım.Ama ne yazıkki onlar da işin içinde. Yatırımcıyı düşünmezler, onlar sadece kendi ceplerini düşünürler.

4. kuşlu sitede

teknik analiz kisvesi altında

çok takipçili iki kişi, epey ky ye pazarladı yazmışlar

yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,752
     Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    Şirket sahipleri bu tarz hareketlerin önüne geçmesi lazım.Ama ne yazıkki onlar da işin içinde. Yatırımcıyı düşünmezler, onlar sadece kendi ceplerini düşünürler.
    Bu olan bitenle ilgili bir fikri, görüşü olan var mı diye soracaktım siz kısmen ne olduğunu yazmışsınız.
    Görüşler gelir ise ne olduğunu yazacağım. İnanın ne yazacağımı tepişen iki gurupta merak ediyordur .Adamları burayı sıkı takip ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bu olan bitenle ilgili bir fikri, görüşü olan var mı diye soracaktım siz kısmen ne olduğunu yazmışsınız.
    Görüşler gelir ise ne olduğunu yazacağım. İnanın ne yazacağımı tepişen iki gurupta merak ediyordur .Adamları burayı sıkı takip ediyor.
    Hocam yorumunuz nedir merak ettim

7. İsveçli fon dediğimiz yabancı ortak(bence rıdvan) 7.5 m lotu teb e aktarmış. Teb de aldığı gün 600k satmış. Hisseyi baskılamak için mi el değiştirdi, yoksa Elinde mi tutucak zaman göstericek. Kendi şahsi düşüncem. Ytd.

8. Hırsızlar yine işbaşında..

Sayfa 31/71 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •