Sayfa 100/240 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 1920 madde; 793 - 800 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Kurumsal Yönetim Uyum Raporu gelmiş, saat 18:59'da. Şimdi finansal raporu ve faaliyet raporlarını bekliyoruz.

Pusudayız, tetikteyiz, kamufleyiz.

Aynı raporların geçen yıl geldiği saat aralıklarına baktım. Geçen yıl, Kurumsal Yönetim Uyum Raporu saat 03:35'de gelirken, Finansal Rapor saat 04:07'de gelmiş. Tam 32 dakika sonra. Ondan 5 dakika sonra da (saat 04:12'de) Faaliyet Raporu gelmiş.

Eğer zaman aralıkları aynı şekilde olursa, finansal rapor bugün 32 dakika sonra 19:31'de, faaliyet raporu da 19:36 civarı gelecektir. Belki gecikir, belki daha yakın.

Seans kapandı, haftasonuna girdik. Gözümüzü tek saniye kap'tan ayırmak yok.
    ...

2. Saat 19:34. Henüz gelmedi. Ekran karşısında bekliyoruz. Hadi Brisa, hadi Brisa sesleri, içimizdeki tribünlerden yükseliyor. Seyirci meraklı, heyecanlı, acısını çekmeye hazır. Gözü tatlıda değil. Fazla beklentisi yok.
    ...

3. Sayın jnothan kahvemi aldım bekliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Sayın jnothan kahvemi aldım bekliyorum.
    Dakikalar geçti. Saat 8 oldu. Akşam yemeğimi yemedim, yeşil elmayla idare ediyorum. Kandırıldık. Bilanço yok.
    ...

5. Ben biraz fazla yedi Sayın jnothan. Kilo vermem lazım..

6.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Ben biraz fazla yedi Sayın jnothan. Kilo vermem lazım..
    Gelmedi bilanço, saatler geçti. Kimse sevmiyor bizi.

8 saat yiyeceksin (birkaç defa, sağlıklı) geri kalan 16 saat ağzına yemek sürmeyeceksin; ancak su, şekersiz çay, şekersiz-sütsüz kahve. Sonra 6 saate çekersin yeme aralığını. Sonra belki 1 saat.
    ...

7.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Gelmedi bilanço, saatler geçti. Kimse sevmiyor bizi.

8 saat yiyeceksin (birkaç defa, sağlıklı) geri kalan 16 saat ağzına yemek sürmeyeceksin; ancak su, şekersiz çay, şekersiz-sütsüz kahve. Sonra 6 saate çekersin yeme aralığını. Sonra belki 1 saat.
    Kilo vermek için mi intermittent fasting yapıyorsunuz hocam

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. 539,9 milyon gelmiş net kar.

VUK tablosundan daha iyi. Elbette kar dağıtımı VUK rakamına göre yapılacaktır, onu atlamayalım. Ama bu olumlu.

Özsermaye de artmış. Kasadaki nakitte güzel.

Şimdi geriye kalan, faaliyet raporunu uzun uzun okuyup, satılan lastikler, üretim adetleri, kko gibi genel gidişatla ilgili detayları anlamak. Geleceğe dair tahminler yapmak.

Tatlı yemekte gözümüz yok. Bize uzak. Ama hiç olmazsa, çorbamızı koyalım ocağa kaynasın.
    ...

Sayfa 100/240 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •