Sayfa 121/240 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 1920 madde; 961 - 968 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by Eneskones Yazıyı Oku
    Sanki şirket zarar açıkladı eksi kapatıyor
    5 senelik kaybımız var ama son 2 senede genede iyi açık kapadık.. Fabrika yapılırken çekilen dolar kurunu da sabitlemişlerdi.. Kur riskimiz yok..realizasyon normal
    OMAHALI

2. En kötü zamanlarında 20 25 fk ile fiyatlaniyorken, en kârlı şu dönemlerinde 10 15 ile fiyatlanmasinı anlayamıyorum.

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 1 haftadir bilancoyu fiyatlayan kurumlarin satisi bankof 2 aydir yaptigi sey aldilar sattilar ilaveye dewam seneye temettumuz artiyor issallah

4.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    En kötü zamanlarında 20 25 fk ile fiyatlaniyorken, en kârlı şu dönemlerinde 10 15 ile fiyatlanmasinı anlayamıyorum.

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bunu daha önce anlattım. Kar çok düşükken f/k'ya göre fiyatlanmaz. Mesela Brisa, 3 yıl boyunca belli sebeplerle 10 milyon kar açıklasa f/k 20'den mi fiyatlanacak? 70 kuruştan mı işlem görecek? Hayır. Belli bir asgari, ölü değeri vardır; oradan işlem görecek. Sen f/k'ya bakacaksın ve 50 f/k'dan işlem görüyor diyeceksin. Ama bu doğru değil. Orada f/k'ya bakılmaz.

F/k oranına sadece anlamlı bir kar varsa bakılır ve ona göre bir değerleme biçilir. Şimdiki karlar anlamlı. Artık f/k 10-15 normal olacak.
    ...

5.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    ALLAH ömür verirse 2022 MART' ayında 1.5 tl cepte diyebilirmiyiz hocam.?
    1.5 tl verir mi bilmiyorum. Şunu unutmayalım; son sözü, sene sonu gelecek olan VUK söyleyecek. Biz en kötü 1'e şartlayalım kendimizi. Üstü olursa ne güzel.

Zaten karın yarısından fazlasını dağıtmamalı. Kasada nakite ihtiyacımız var. Hala daha çeyrek başına 100 milyon finansal gider var. Çok yüksek. Bunu kasadaki parayla baskılıyoruz. Üzerine bir de yatırım yapacaksa yeni kredilerle uğraşmak istemeyiz. Bence her daim kasada 1.5 milyar taban rakam olarak nakit kalmalı. Üzerini dağıtmalı.
    ...

6. Sayın jnothaN çek bir acılı Adana

7. Sayın jnothN senle 10 yıl sonra gorusecegiz

8. Sayın jnothsn benide acılı yemege alıştırdın

Sayfa 121/240 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz