Sayfa 130/240 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku

17,00 tl gayette olası..

orada göreceği talebe göre yön belirler, artık..
    Oralara gelmesi çok güzel ve özel olur.

Ben, 20.80-21.08 arasını kaldırmıştım 2 Temmuz'da. Kademe gözetmedim, alacağım lot sayısını yazıp, fiyatı da 5 kademe yukarı yazdım, olanı aldım, rızıklandım.

Eğer 17'lere gelecekse, ben şimdiden silahlı kuvvetlerimi hazırlıyorum. Ben sadece cepteki nakitle de almam. 2-3 yıllık borçlanır, bütün gelirlerimi ipotek eder öyle alırım. Ben normal bir adam değilim. Biz savaşa hazırız. Biz canımızdan vazgeçmişiz. Bizden korkmalı aklı olan.

Küçüktüm. Kuzenimle şakalaşıyorduk. Kuzenim fırsattan istifade benim koluma şaplak vurdu 2-3 tane. İyi de acıttı. Bunun sonrasında, ben kuzenimin üzerine yürümeye başladım. O hala daha vurmaya çalışıyor, ataklar yapıyordu. Ben Erol Taş kahkahaları eşliğinde kendi yüzüme 2-3 tane çok sert tokat atarak kuzenimin üzerine yürümeye devam ettim. Kuzenim o tokatları gördükten sonra (kendisi istese de öyle vuramazdı) bana vurma girişimlerinden vazgeçti, artık bana vurmanın anlamı kalmamıştı. Bunu anlamıştı. Bir köşeye sindi, ben de rahatlıkla onu elime geçirip faiziyle geri aldım o tokatları. Hem onun vurduklarını hem de kendime attıklarımı.

"Canda değilim, maldayım." "Can gider, mal kalır." Bu sözlerin patentleri de bana ait sevgili hocam.

Tahta yapıcı benden korkacak. Korkmayı öğrenecek. Bu bir öğretidir.
    Son düzenleme : JoNaThAn; 20-07-2021 saat: 12:53.
    ...

2.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku

Ben, 20.80-21.08 arasını kaldırmıştım 2 Temmuz'da. Kademe gözetmedim, alacağım lot sayısını yazıp, fiyatı da 5 kademe yukarı yazdım, olanı aldım, rızıklandım.

Eğer 17'lere gelecekse, ben şimdiden silahlı kuvvetlerimi hazırlıyorum. Ben sadece cepteki nakitle de almam. 2-3 yıllık borçlanır, bütün gelirlerimi ipotek eder öyle alırım. Ben normal bir adam değilim. "Canda değilim, maldayım." "Can gider, mal kalır." Bu sözlerin patentleri de bana ait sevgili hocam.

Biz savaşa hazırız. Biz canımızdan vazgeçmişiz. Bizden korkmalı aklı olan.

Küçüktüm. Kuzenimle şakalaşıyorduk. Kuzenim fırsattan istifade benim koluma şaplak vurdu 2-3 tane. İyi de acıttı. Ben bunun üzerine yürümeye başladım. Ama bu hala daha vurmaya çalışıyor, ataklar yapıyor. Ben Erol Taş gibi kahkahalar eşliğinde kendi yüzüme 2-3 tane çok sert tokatlar atarak bunun üzerine yürümeye devam ettim. Kuzenim o tokatları gördükten sonra (kendisi istese de öyle vuramazdı) bana vurma girişimlerinden vazgeçti. Çünkü bana bulaşılmazdı, bunu anlamıştı. Bir köşeye sindi, ben de onu elime geçirip faiziyle geri aldım o tokatları. Hem onun vurduklarını hem de kendime attıklarımı.

Tahta yapıcı benden korkacak. Öğrenecek.
    Abi sen nediyon evi sattim oraya gelirse mermiler dolu piyasa bist normal degil bekliyore donerse giderken bineriz alir ekrani kapatirim

3.  Alıntı Originally Posted by Alasara2020 Yazıyı Oku
    Abi sen nediyon evi sattim oraya gelirse mermiler dolu piyasa bist normal degil bekliyore donerse giderken bineriz alir ekrani kapatirim
    İşte bize böyle adamlar lazım. Gözü kara. Tahta yapıcı korkacak, tedirgin olacak bizden. Benim kurşunum bittiğinde sen yetişeceksin. İndirdiğinde 20'lere ben 50 bin lot alacağım. Çekecek 18'e, sen dolduracaksın 30-50 bin lot diyelim. Şaşıracak. Oyalanacak, başka bir dostumuz gelip alacak 30-40 bin lot daha. Sonra ben kurşunlarımı tazeleyip bir daha geleceğim. Tahta yapıcının dengesi şaşacak. Böyle olmaz diyecek. Götürmeyecek gerekirse. Biz de gitmesini istemeyeceğiz. Gerekirse bekleyeceğiz uzun yıllarca. Umrumuzda olmayacak kayıp-kazanç.
    ...

4.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku

Eğer 17'lere gelecekse, ben şimdiden silahlı kuvvetlerimi hazırlıyorum. Ben sadece cepteki nakitle de almam. 2-3 yıllık borçlanır, bütün gelirlerimi ipotek eder öyle alırım. Ben normal bir adam değilim. Biz savaşa hazırız. Biz canımızdan vazgeçmişiz. Bizden korkmalı aklı olan.

Küçüktüm. Kuzenimle şakalaşıyorduk. Kuzenim fırsattan istifade benim koluma şaplak vurdu 2-3 tane. İyi de acıttı. Bunun sonrasında, ben kuzenimin üzerine yürümeye başladım. O hala daha vurmaya çalışıyor, ataklar yapıyordu. Ben Erol Taş kahkahaları eşliğinde kendi yüzüme 2-3 tane çok sert tokat atarak kuzenimin üzerine yürümeye devam ettim. Kuzenim o tokatları gördükten sonra (kendisi istese de öyle vuramazdı) bana vurma girişimlerinden vazgeçti, artık bana vurmanın anlamı kalmamıştı. Bunu anlamıştı. Bir köşeye sindi, ben de rahatlıkla onu elime geçirip faiziyle geri aldım o tokatları. Hem onun vurduklarını hem de kendime attıklarımı.

"Canda değilim, maldayım." "Can gider, mal kalır." Bu sözlerin patentleri de bana ait sevgili hocam.

Tahta yapıcı benden korkacak. Korkmayı öğrenecek. Bu bir öğretidir.
    Ar ge ihracat ve surdurulebilirlilik ogelerini tasiyan tum sirketlerde sanki ayni öğeyi yasadik yillarca.Bir yerde bazen uzun da süren biktirma yasanabiliyor.Cok oncesinden tasimama ragmen aselsan da ayni seyi hissediyorum sanki.
    Brisa da ne oldugunun farkinda degilim.maliyetime bile bakmadim daha..umarim son tokatlari her hissede biz atariz.
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    İşte bize böyle adamlar lazım. Gözü kara. Tahta yapıcı korkacak, tedirgin olacak bizden. Benim kurşunum bittiğinde sen yetişeceksin. İndirdiğinde 20'lere ben 50 bin lot alacağım. Çekecek 18'e, sen dolduracaksın 30-50 bin lot diyelim. Şaşıracak. Oyalanacak, başka bir dostumuz gelip alacak 30-40 bin lot daha. Sonra ben kurşunlarımı tazeleyip bir daha geleceğim. Tahta yapıcının dengesi şaşacak. Böyle olmaz diyecek. Götürmeyecek gerekirse. Biz de gitmesini istemeyeceğiz. Gerekirse bekleyeceğiz uzun yıllarca. Umrumuzda olmayacak kayıp-kazanç.

Temettülerimizi alalım keyfimize bakalım, geri kalanını spek düşünsün.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070
    Ne oldu?
    Teker donmuyor mu artik?
    Inanc safhasindan suphe safhasina mi gecti yatirimci?
    Acaba mi demeye basladi?
    Yoksa inkar safhasi mi bu?
    Arkasindan inkar mi gelecek?
    Sonra kabullen me ve huzur mu?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. Tahta yapıcı benden korkacak. Korkmayı öğrenecek
    Çok sevdim..

ama, tecrübeler, Piyasa ila inatlaşmamak gerektiğini söyler..

Neticede, "portföy" den daha az kazandıran çıkar veya ağırlığı azaltılır, yerine daha fazla kazandıran girer veya ağırlığı artırılır.

Matematik esastır..

Ha, 6-7 tl iken mavnayı doldurup, beleşe getirip, fantazi yapana lafım yok tabii..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070
     Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Çok sevdim..

ama, tecrübeler, Piyasa ila inatlaşmamak gerektiğini söyler..

Neticede, "portföy" den daha az kazandıran çıkar veya ağırlığı azaltılır, yerine daha fazla kazandıran girer veya ağırlığı artırılır.

Matematik esastır..

Ha, 6-7 tl iken mavnayı doldurup, beleşe getirip, fantazi yapana lafım yok tabii..
    Trend is your friend.
    Do not urinate against the wind.

Bunlari da derler.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 130/240 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz