Sayfa 139/240 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 1920 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Brisa icin ilginc bir fiyatlama gercekten, iyi bilancoya sahip bircok sirkette bu durum söz konusu. Ancak, hacim de oldukca dustu, esasen bu olumlu diger yandan yatirim fonlari gibi profesyonellerin pozisyonlari yabanci karsisinda olustu, takaslara bakarsak sanki yabanci geri gelmeye calisiyor ama o fonlardan mal alabilir mi emin degilim, velhasil fiyat dusuk ve bizi bu cok ilgilendiriyor. Brisa yonetimi de herzaman oldugu gibi bugunde fiyattan rahatsiz degil anlasilan, ihracatci ve kuvvetli bir piyasa oyuncusu olmasina ragmen bu iddiasini piyasada istikrarli bir sekilde goremiyoruz. Normal sartlar altinda bir geri alim programi yakisir ama o inanci da bu yonetimde gormek mumkun gorunmuyor. Neyse, sonucta yatirim yaptik ve bu yatirim para kazaniyorsa muhakkak alicisi da olacaktir saniyorum, işin dogasi bu, dolayisi ile mesele sabretmekte odaklaniyor, o da kolay degi, umudum yabancidan yana zira para oldugu gibi mal da onlarda yanliz bu dususte iyi pozisyon kapandi, yarisini alma istese bence bu fiyatlardan almasi zor diger yandan hacimsiz de olsa dusmesi uzuntu verici, hayirlisi, YTD.

2. ne kadar SA varsaa hepsini sattım birdaha sabancılar yok hükmündedir benim için selam bile vermiyecegim bunlara

3. Hayirlisi olsun, siteminize katiliyorum ancak bu biraz da bizim beklentilerimizle alakali ve hersey cok iyi de olsa bazen gonlumuzden gectigi gibi fiyatlanmiyor. Kisa vadeli endeks ile acilan farkin suratle kapanabilecegini dusunmekle beraber zamanini bilememek insani huzursuz ediyor. Brisa yonetimi yatirimcinin SA ile ilgili olumsuz algisini kirabilir insallah. YTD

4. Brisa bu..

Çelik gibi sinir lazım.. Resmen oynuyor..

Sene sonundan emin değil mi yoksa ?

Ya da , fena halde keklenmiş.. ? Kim bilir.

5. Kıymetli yorumcunun biri 21,40 san bahsetmişti alsın tepe tepe kullansın hatta aşağısını beklesin o yorumu okuduğum zaman çok kızmıştım adamın öngörüsüne hayran olmadım değil

6.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sanırım 21,40 gibi bir rakam var aklımda .. Gelirse düşünebilirim..
    Artık formasyon icabı 17,50 mümkündür.. Hadi Spek kardeş..yanıltma bizi..

7. Warren buffet in tarzini hatirlatiyor bana eger ben hamburger seviyorsam ve yiyorsam hamburger fiyati dussun hamburger fiyati dusunce yaninda colayi da bedavadan icerim ....mantigi aklima geliyor ....yatirim tavsiyesi degildir ..

Lahmacun ve ayran tercihim ....

8.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Artık formasyon icabı 17,50 mümkündür.. Hadi Spek kardeş..yanıltma bizi..
    Öngörünü kendine saklasan fiyat vermek pek etik olmuyor

Sayfa 139/240 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •