Sayfa 151/240 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Globaldeki enflasyonist ortamdan nasil etkilenecek merak ediyorum.

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2. Selam herkese,
    bende Brisa kalmadı, arzu ettiğim fiyata gelirse tekrar gireceğim, gelmezse de sağolsun zaten başka bir hissedeyim

Ekmeğini yedik Allah bereket versin.
    Sizin kazancınız bol ve daim olsun

18.10.2021 - 22.10.2021
    ve
    01.10.2021 - 22.10.2021 takas

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Selam herkese,
    bende Brisa kalmadı, arzu ettiğim fiyata gelirse tekrar gireceğim, gelmezse de sağolsun zaten başka bir hissedeyim

Ekmeğini yedik Allah bereket versin.
    Sizin kazancınız bol ve daim olsun

18.10.2021 - 22.10.2021
    ve
    01.10.2021 - 22.10.2021 takas

Afiyet olsun emin hocam ama daha tatlı yiyecektik erken çıkmışsın hayırlısı olsun gönlünce olsun.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4.  Alıntı Originally Posted by berat118 Yazıyı Oku
    2021 mart gibi dolar öngörünüz var mı ?
    Teknik bakmadığım için hiçbir şey diyemem ama bildiğim teknikçiler bu zirvelerden dolarda satış bekliyorlar. Sonra seçime kadar olumlu bir borsa tablosu. Eğer seçimde bu iktidar kazanırsa, benim 2028'e kadar kurdaki beklentim üç haneler olmasa da, bu seviyelerin 5-6 katı. Zaten halkın yarısı ve iktidar doların artışından memnun, şikayetçi değiller. Aslında halkın %80-90'ı doların ne olduğunu bilmiyor. Ne olursa "he" derler.

Ama eğer liberal bir yönetim gelirse, 2002 sonrası gibi bir dönem yaşayabiliriz. Çünkü hep ertelenmiş bir sıcak para girişi var. Aç-susuz kalmış gibi girebilirler ülkeye. Her iki durum da benim avantajıma. Aslında bir 5-7 yıl daha aşırı yüksek doları ve dip olmuş borsayı tercih ederdim. Daha iyi toplamak adına.
    ...

5. Sayın Jonathan 20 yılda 6 kat artmış $ 5 yılda 6 kat mı artacak biraz objektif olun siyasi fikrinize göre yorum yapıyorsunuz

6. güccükyatırımcı
    Ben sattıktan sonra Brisa yaklaşık yaklaşık 1,5 Tl aşağı geldi, bir hafta kadar oyalandı sattığım fiyatın altında, bir iki gün içinde yerine tekrar koyayım dedim, sonra baktım baktım dedim ya bereket versin..kazandığım para beni tatmin etti, şükür.. Boşver. Bir kişi daha vardı o da aynı gün sattı 200 bin Lot, Brisa kanat taktı gitti yani. Kısmet..2003 ten bu yan ara ara girdiğim bir hissedir. Şimdi başka bir hisse üzerinde çalışıyorum.. Bakalım ne olur üstadım, saygılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    güccükyatırımcı
    Ben sattıktan sonra Brisa yaklaşık yaklaşık 1,5 Tl aşağı geldi, bir hafta kadar oyalandı sattığım fiyatın altında, bir iki gün içinde yerine tekrar koyayım dedim, sonra baktım baktım dedim ya bereket versin..kazandığım para beni tatmin etti, şükür.. Boşver. Bir kişi daha vardı o da aynı gün sattı 200 bin Lot, Brisa kanat taktı gitti yani. Kısmet..2003 ten bu yan ara ara girdiğim bir hissedir. Şimdi başka bir hisse üzerinde çalışıyorum.. Bakalım ne olur üstadım, saygılar

Gönlüne göre olsun emin hocam yolunda bahtında açık olsun, bu fakir artık BRİSA dan ayrılmam temettümü alırım keyfime bakarım.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8.  Alıntı Originally Posted by Eneskones Yazıyı Oku
    Sayın Jonathan 20 yılda 6 kat artmış $ 5 yılda 6 kat mı artacak biraz objektif olun siyasi fikrinize göre yorum yapıyorsunuz
    20 yılı baz almanız hata. 20 yıl dediğiniz sürenin başında, sahte liberal bir görüntü vardı, 11-12 yıl o görüntü sayesinde dengeler yerinde kaldı. O zamanlardan sonra ise süreç değişti. O nedenle, siz ona 20 yıl değil, 8 yıl diyin.

Benim fikrim bu. Benim durduğum herhangi bir milliyetçilik, vatanseverlik, siyaset noktası yok. Aksine, doların çok artmasını ve ülke içindeki insanların alım gücünün mümkün olduğu kadar erimesini uygun buluyorum. Yani süreçten rahatsız değilim. Olması gereken oluyor. Çünkü gelir-gider dengemden diğer ayarlamalarıma kadar hepsi aşırı yüksek dolar, aşırı düşük faiz üzerine şekillenmiş durumda.

Son söz, herkes gerektiği şekilde acısını çekecek. İtiraz yok.
    ...

Sayfa 151/240 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •