Sayfa 16/240 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 121 - 128 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Bu çok ilginç bir durummuş. Normal şartlar altında firma önce bayilerini düşünmeli, dağıtımı buna göre yapmalı. Yoksa belli aksaklıklar olabilir. bu durumu başka bayilerden de teyit etmek lazım.

Yönetim konusundaki değişim ise beni de çok şaşırttı, ortalardan birini alıp en üste getirmelerinin nasıl bir sebebi olabilir ya da bu doğru bir yorum mu.. Firma ne olursa olsun Japon'ların da bilgisi dahilinde yönetilen bir firma. Kendi ayaklarına kurşun sıkmazlar diye düşünüyorum. Bunları şirkete de sormak lazım. Yoksa acımızı çekeriz.
    Baska bayilerden bilgiyi sorabilirsek cok iyi olur.. ben adana tarafından aldim bu bilgiyi.. varsa tanıdığınız bir bayii bu huzursuzluğu muhakak dile getirirler.
    Belki de bayii disi satışlar firmaya daha çok kazandiriyordur.. piyasayı mala boğup domine ediyorlardır.. gelecek çeyrekte ne olacağı belli olur.. ki ikinci el arabaların bukadar el değiştirdiği bir piyasada lastik değişimi rekor seviyede olmali diye dusunuyorum. Arti sifir araclarin geldiği gibi tükenmesi arti yerli otonun lansmanında tekerleğin briston olması... hikaye uzun yol uzun

3. Jnothan bir acılı türkü soylede keyfimiz yerine gelsin. Yatırım tavsiyesi değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Jnothan bir acılı türkü soylede keyfimiz yerine gelsin. Yatırım tavsiyesi değil.
    Çiğköfte partisimi var, cevizli baklava tercihim.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

6. Tekerler briston sanki.. izlediniz mi bursa tanıtımını. Yakin plan geçti kac sefer

Sayfa 16/240 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •