Sayfa 165/240 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by Kelebek14 Yazıyı Oku
    Gazla çalışmayın.Gazla çalışmayın,gazla çalışmayın.Lütfen rica ediyorum bakın burda yorumları okuyup hayal dünyasına kapılan arkadaşlarımız var.İlk senelerimde bende böyleydim.Yapmayın arkadaşlar.BİLMECE gibi konuşan adamlara inanmayın.BİLGİ BİLGİ BİLGİ.Bilgi ile yazılan yorumları okuyun okuyacaksanız.Bakın ben geçen sene şubatta 100ler 200ler 300ler aman yarabbi yaza kadar eylüle kadar aralıga kadar ne bölünmeler ne bedelliler yazanları gördüm.Ve insanların inanmamasi icin hep aciklamalar yaptim.Sonuc?? 2022ye girdik Ocaktayız brisa 30 tl Yine söylüyorum "Brisa çıkmaz çıkmayacak" diye birsey söylemiyorum.Demek istediğim şu.. BİLGİ İLE MANTIK İLE AÇIKLAMA YAPILIYORSA KULAĞINIZA KÜPE OLSUN.ONUN DIŞINDA DÜŞECEK DİYENEDE İNANMAYIN UÇACAK DİYENEDE İNANMAYIN..
    Arkadaş yazmış "süreç uzun hedef fiyat çok yüksek"Çok güzel bi temenni insallah olur.Lakin sormak istiyorum hani bilgi nerede? Neye göre söylüyorsun bunu? 2023 hbksını fksını çıkardın o zamanki hammadde fiyatlarını aksarayın izmitin durumunu fizibilite ettin ona göremi hayal kuruyorsun? Bugünkü haber dediğiniz sey insanların simit peynir yemesi gibi doğal bisey.Brisa şirket satın almış.Gitmiş rekabet kuruluna başvurmuş.Ne var bunda azizim? Kime başvurcak bakkal necatiyemi gitcek ? Allah aşkına.Borsa böyle biyer değil..Tekrar söylüyorum BENCE FİYAT NORMAL ARKADAŞLAR ŞU ŞU NEDENLERDEN,BENCE FİYAT YÜKSELECEK ARKADAŞLAR ŞU ŞU NEDENLERDEN !
    YATIRIM BUDUR.DİĞERİ KUMAR OLUR.

Brisa nın bu potansiyeli var ama, 20,70 olma olasılığı da var..

5 senelik bir perspektivde, arkadaşın söyledikleri de mümkün..

Yine de önce 55-60 bandında kuvvet toplamalı ve mal bırakmamalı..

30 larda iken bu tabiki hayal.

2. Hocam,ben sizin grafiklerinizi görüyorum ve beğeniyorum.Fakat grafikteki 20.70 veya maximum durum olma ihtimalini çözebilcek tavsiyeler fikirler verip bunların temel verilerle desteklenmesi gerektiğini söylüyorum.Yoksa ben derim 300 siz dersiniz 500..
    5 sene diyorsunuz arkadaşımız 17 ay diyor.Ben daha önce naçizane fikirlerimi açıklamaya çalıştım burada.Tekrar anlatmayacağım.Ama şu kadarını özet geçeyim 17 ay için konusuyorum ne 20 liraları görür(saçma sapan siyaseten bisey olmazsa) nede 100lere gider.Daha önce bu fikrimin nedenlerini açıklamıştım.Jonathan dostuma katılarak.Ben orta vadede siyasetle ilgili bir durum varsa 20 en maximumda 40 45 diyorum..
    Şimdi gelelim sizin 5 senelik perspektif tezinize.
    Olabilir geçedebilir ama olası engelleri siralayalim
    1 - Bilançolar her dönem üstüne koymaya devam etmeli
    2 - çip krizi hala büyük bir ?
    3 - Hammadde fiyatlari daha ne kadar böyle devam edecek
    4 - Aksaraya ek yatırım bunun artıları eksileri
    Ben kabaca böyle sıraladım arttırarak devam edebiliriz.Şirket bunları pozitif anlamda yaparsa dediğiniz senaryo gerçekleşir.Buna ilaveten eklemek istediğim 5 sene Türkiye gibi enflasyonu tavan olan bir ülkede yatırım yapmak için çok uzun bir süre..
    Ben brisayı beğeniyorum zamanında toplamiştim yarısı kadarını elimden çıkardım olası çöküşlerde yine alırım.Elimdekiyle stoplu bisekilde devam ediyorum.Potansiyeli var ama engelleride bi o kadar fazla..Hepinize saygilar

3.  Alıntı Originally Posted by Absurdman Yazıyı Oku
    Kap`ta haber yok ama kastettiğiniz haber nedir?
    Arvento'nun ortak kontrolünün Brisa üzerinden Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation tarafından devralınması işlemine yönelik izin talebiyle Rekabet Kurulu'na başvuruldu

Rekabet Kurulu (RK) internet sitesinde yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Arvento M2M Elektronik Sistemler Sanayi Ticaret A.Ş.'nin ortak kontrolünün Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. üzerinden Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ve Bridgestone Corporation tarafından devralınması işlemine yönelik izin talebi

KAYNAK: MATRİKS
    04,01,2022 09:16:47

4.  Alıntı Originally Posted by Kelebek14 Yazıyı Oku
    Gazla çalışmayın.Gazla çalışmayın,gazla çalışmayın.Lütfen rica ediyorum bakın burda yorumları okuyup hayal dünyasına kapılan arkadaşlarımız var.İlk senelerimde bende böyleydim.Yapmayın arkadaşlar.BİLMECE gibi konuşan adamlara inanmayın.BİLGİ BİLGİ BİLGİ.Bilgi ile yazılan yorumları okuyun okuyacaksanız.Bakın ben geçen sene şubatta 100ler 200ler 300ler aman yarabbi yaza kadar eylüle kadar aralıga kadar ne bölünmeler ne bedelliler yazanları gördüm.Ve insanların inanmamasi icin hep aciklamalar yaptim.Sonuc?? 2022ye girdik Ocaktayız brisa 30 tl Yine söylüyorum "Brisa çıkmaz çıkmayacak" diye birsey söylemiyorum.Demek istediğim şu.. BİLGİ İLE MANTIK İLE AÇIKLAMA YAPILIYORSA KULAĞINIZA KÜPE OLSUN.ONUN DIŞINDA DÜŞECEK DİYENEDE İNANMAYIN UÇACAK DİYENEDE İNANMAYIN..
    Arkadaş yazmış "süreç uzun hedef fiyat çok yüksek"Çok güzel bi temenni insallah olur.Lakin sormak istiyorum hani bilgi nerede? Neye göre söylüyorsun bunu? 2023 hbksını fksını çıkardın o zamanki hammadde fiyatlarını aksarayın izmitin durumunu fizibilite ettin ona göremi hayal kuruyorsun? Bugünkü haber dediğiniz sey insanların simit peynir yemesi gibi doğal bisey.Brisa şirket satın almış.Gitmiş rekabet kuruluna başvurmuş.Ne var bunda azizim? Kime başvurcak bakkal necatiyemi gitcek ? Allah aşkına.Borsa böyle biyer değil..Tekrar söylüyorum BENCE FİYAT NORMAL ARKADAŞLAR ŞU ŞU NEDENLERDEN,BENCE FİYAT YÜKSELECEK ARKADAŞLAR ŞU ŞU NEDENLERDEN !
    YATIRIM BUDUR.DİĞERİ KUMAR OLUR.

Heee heee sana söyleyim kulağına

5. Bir şirket satın alındığı zaman rekabet kuruluna başvurulur zaten.Ama şu cevabına emin ol bişey demeyeceğim..
    Sadece hak yemeyin bu mesajları belkide binlerce kişi okuyor.İnsanları heveslendirmeyin,eğer gerçeksede buraya neden ve bilgi yazın !
    Çok investing kokan bir cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Mesajlarınızı ve mesajlarımı okuyan gerçek borsacılar neyin ne olduğunu anlar.Son mesajımdır size iyi geceler.

6. Hisse geçen yıl 35 i görmüş geri gelmiş, üzerine dolar artışını yansıtamamış 35 leri görmüş tekrar düşmüş. Üzerine 2022 enflasyonu %40 civarında gelecek deniyor.sırf bu fiyatlamalarla bile olması gereken yerin çok çok altında bence.

7.  Alıntı Originally Posted by Kelebek14 Yazıyı Oku
    Bir şirket satın alındığı zaman rekabet kuruluna başvurulur zaten.Ama şu cevabına emin ol bişey demeyeceğim..
    Sadece hak yemeyin bu mesajları belkide binlerce kişi okuyor.İnsanları heveslendirmeyin,eğer gerçeksede buraya neden ve bilgi yazın !
    Çok investing kokan bir cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Mesajlarınızı ve mesajlarımı okuyan gerçek borsacılar neyin ne olduğunu anlar.Son mesajımdır size iyi geceler.
    Çok doğru karar vermişsin
    bir daha bana cevap verme de benim yazdığımı oku ma da
    bunun için forumun güzel özellikleri var
    engelle beni

öncesinde de bir bak bakalım
    bu adam neler yazmış hisselerde hangi zamanlama ile yazmış sonra ne olmuş
    fiyatlama olarak

hadi iy uykular

8. Buralara takıldık kaldık, herkes 2 ye katladı, sabrediyoruz

Sayfa 165/240 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri