Sayfa 189/240 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Güle güle kullansınlar . Operasyonel verimlilik her zaman önemli. Enerji fiyatları yakın vadede düşmeyecek. Şirketler kendi elektrigini ne kadar çok üretirlerse o kadar karlılığını arttırır.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Eveeet..
    Geçmiş günler haftalar aylar brisa yine yerlerde..
    Benimle atışan arkadaşların yazmaya cevap vermeye yüzleri yok anladığım kadarıyla
    Bilmeyen arkadaşlar için tekrar ediyorum...
    Bilin ki sosyal medyada birileri BİLGİYE dayanmadan bir hisse için UÇACAK KAÇACAK ŞÖYLE FIRLAYACAK BÖYLE GİDECEK derse o hisseden mal çıkıyordur !
    Buyrun brisanın hali..

3.  Alıntı Originally Posted by Kelebek14 Yazıyı Oku
    Eveeet..
    Geçmiş günler haftalar aylar brisa yine yerlerde..
    Benimle atışan arkadaşların yazmaya cevap vermeye yüzleri yok anladığım kadarıyla
    Bilmeyen arkadaşlar için tekrar ediyorum...
    Bilin ki sosyal medyada birileri BİLGİYE dayanmadan bir hisse için UÇACAK KAÇACAK ŞÖYLE FIRLAYACAK BÖYLE GİDECEK derse o hisseden mal çıkıyordur !
    Buyrun brisanın hali..
    Ne varmış brisanın halinde? tam 1 sene önce 21TL idi 2 sene önce 10TL

4. Analiz yaparken en dipteki fiyat söylenmez.2020 aralık 19 lira 2021 aralık hisse fiyatı 32 lira onu neden söylemiyorsun?
    AKSA KORDSA SASA BOSSA bak bakalım bunlara nerelere gittiler dahada gidecekler allahın izniyle !
    Ayrica ben gecmis donemlerde burda BİLGİYE dayanmadan atıp tutanlara konuştum.Şuan yazmıyorlar YAZAMIYORLAR ekran basında mesajlara gülüyorlardır emin ol çünkü malı kitlediler millete

5. Yıl sonu kâr beklentiniz nedir

6. Bugün iyi direndi

7. Sürdürülebilirlik önemlidir.

https://lastikmagazin.com/?p=13068

8. Avrupa lastik üreticileri derneğinin 2022 q2 değerlendirme raporuna göre avrupa'da lastik yenileme pazarı genel olarak büyümeye devam ediyor (tarım lastikleri hariç).

https://www.etrma.org/

Sayfa 189/240 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •