Sayfa 208/240 İlkİlk ... 108158198206207208209210218 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,051
     Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Kafanıza silahmı dayıyorlar satmayın diye? Beğenmeyen sat tuşuna basıp daha iyisini gidip alabilir. Elinde bu hisseyi bulundurup durmadan bk atanların ciddi sorunları var demektir. Sat kurtar kendini . Ne burda milletin algılarıyla oynuyorsunuz. Hele bazılarının elinde hisse dahi yokken boyna bk atıp hisseyi karalayıp algı yapıyor. Bide böyleleri var. Adamlar nekadar iyi yürekli yaa!! Hiç tanımadıkları ky lar zarar etmesin diye düzenli olarak burda uyarı mesajları atıyorlar. Begenmiyorsan sat . Elinde tek lot yok burda gazel okuyor..
    Cengo benim 3 yili askin bir BRISA tecrubem var.
    Genel kurullara da gittim, capon dahil ust duzey yoneticilerle de off the record konustum.
    Mehmet Gocmen siteden komsum idi onunla da arada bir cay kahve icerken konusmuslugum, sohbet etmisligim vardir.

Yani burada bosa konusmuyorum.

Gazel ise hic okumuyorum.

Kendine gelir misin istirham etsem gusel kardesim benim?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Dudu abi biliyorum zaten 3 yıl önce hissede olduğunu. 7 ila 8 tl arası almışdınız diye hatırlıyorum. Brisa son 3 yılda 5.74 tl net temettü verdi . 3 yıl önce bugün hisse 10 , 12 arasıydı. Son 3 yıldır kıpırdamadan bekleyenin maliyeti kabaca 6 tl. Son 3 yılda yatırımcısına 8 kat kazanç sağlamış. Ve bütün bunları kamyon kadar yatırımı ve borcu varken yapmış. Bence kötü bi performans değil. Dudu abi kızdığım husus, birisaya gereksiz yere haksızlık yapılması. Tabelada borç azaldikca net kâr ve temettü aynı oranda yukarı doğru artacak. Maksimum 2,3 sene sonra 8,10 tl temettü verecek potansiyele sahip. Koca ereğli bile son 2 yıldır aynı yerde işlem görüyor ve temettüde vermedi. Orda hapis kaldım,manevrada yapamadım. Enazından ereğliden iyi. 40 a bölünmeden öncede hisse 50 tl lerden 400 lere gitti abi. Bence çok iyi kazanç verdi o yillardada. Hepte düzenli temettüsünü verdi abi. Şu borçlar bi bitsin abi senin tabirinle ; aklımızı alacak . Kırdıysam özür dilerim dudu abi. Sağlıklı bol kazançlar dilerim..
    Saygılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,051
    Tamam gusel kardesim.
    Sen mutlu ol bana yeter.
    Hayirli kazanclar olsun.

Syg,

4. PATLAK LASTİK...

patinaj çeker..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Geçmişte neler neler konuştuk bu forumda.. Ozaman ne ağlayan var dı yaw .. .. Hele biri vardı 3 öğün ana avrat küfrediyordu...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Ağlamaya ne gerek vardı ki ?

Helalinden 1 dolar vermiştik.. adedine..

verseydi şimdi teker yamamakla uğraşmazdı..

7. 08.10.2012

Brisa 4,24 tl , DOLAR 1,80... yani Brisa 2,36 $

bugün Brisa 45,20, dolar 19,2794 ... Yani Brisa 2,34 $

Temettüler taşıma masrafı.. Yetmez ama hadi öyle olsun..

Nerde 2. Fabrika...? O kadar yatırım vs..

Bunların GEN bozuk... pardon .... PATLAK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,051
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Geçmişte neler neler konuştuk bu forumda.. Ozaman ne ağlayan var dı yaw .. .. Hele biri vardı 3 öğün ana avrat küfrediyordu...
    Metyusanus mu neydi nicki..

Ben de bir keresinde Teker donuyor yazma gafletinde bulunmustum adam bana sarmisti uzunca bir sure

Sen de bu cetedensin diyordu surekli..

Syg,

Sayfa 208/240 İlkİlk ... 108158198206207208209210218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •