Sayfa 3/240 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1913 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. A

Redmi 8A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. A

Redmi 8A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Evet ustalar yorum yok mu ?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Evet ustalar yorum yok mu ?

Yorum yok. Duserse, elimde oldugundan; cikarsa daha fazla almadigimdan dolayi acimi cekmek icin buradayim.

Acimi cekecegim.
    ...

5.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Yorum yok. Duserse, elimde oldugundan; cikarsa daha fazla almadigimdan dolayi acimi cekmek icin buradayim.

Acimi cekecegim.
    Abi sen bu dunyaya acı çekmeye gelmiş gibisisn ) abim mazoşist misin )

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Abi sen bu dunyaya acı çekmeye gelmiş gibisisn ) abim mazoşist misin )

Sadist ve de aynı zamanda mazoşist olduğumu söylerler. Bir zamanlar duygusal acı çektiğim anlarda -ki bu konuyla ilgili derler ki, duygusal acıyı bastırmanın en sade ve geçerli yolu fiziksel acı çekmektir- o zamanlarda güzel ortamlar da vardı; kendimi hoş ve de bilinçli hatunlara kırbaçlatma imkanı bulmuştum. O anlarda huzura kavuştuğumu inkar edemem.

Ancak şimdi günümüze gelirsek; sanıyorum ki sadece tahtaya bakarak acımı çekmekle yetineceğim. Elimdeki opsiyonlar da, düşerse ve çıkarsa acı çekmek üzerine.
    ...

7.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Sadist ve de aynı zamanda mazoşist olduğumu söylerler. Bir zamanlar duygusal acı çektiğim anlarda -ki bu konuyla ilgili derler ki, duygusal acıyı bastırmanın en sade ve geçerli yolu fiziksel acı çekmektir- o zamanlarda güzel ortamlar da vardı; kendimi hoş ve de bilinçli hatunlara kırbaçlatma imkanı bulmuştum. O anlarda huzura kavuştuğumu inkar edemem.

Ancak şimdi günümüze gelirsek; sanıyorum ki sadece tahtaya bakarak acımı çekmekle yetineceğim. Elimdeki opsiyonlar da, düşerse ve çıkarsa acı çekmek üzerine.
    Ahaa .. süper.... değişik bakis açılarını severim

8. Bunu almak için sattığım ayen bile 4 oldu bunun derdi nedir. Yine kim baskıladı. Kim aldı kim sattı bunu gene

Sayfa 3/240 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •