Sayfa 32/240 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 249 - 256 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Brisa, orta uzun vadede yolcudur abbas bağlasan durmaz..
    2025 de sıfır borç, inceleyin bakın. Ben biraz göz gezdirdim bilançoya..
    Geçmişte çok defa yazdım.. 2020 büyük borç bitti hissenin kabusu da bitti. Artık her yıl borç azalarak gideceğiz yukarı. yeni yeni borçlanmazlarsa..borçlanmayacaklardır artık.. Yurtiçi satış rakamları pandemiye rağmen gayet güzel..İhracaat düşmüş bu zaten normal üçüncü ve dördüncü çeyrek daha iyi olacak inş..
    Goodyear'a hakkaten tur bindirmiş vaziyette, hayırlısı bakalım..Tebrikler Brisa..

Günlerdir günlük alım-satım yapan kurumları T+2 de inceliyorum. Deutsche uzun süredir satıyordu, citi az az alıyordu. ta ki 4 ağustos günü yukarıda AKD grafiği var, citi 187bin, deutsche 79bin lot mal sattılar gerçekte.. Daha sonraki günlerde Citi yine az az alıma geçti. Bu aralar bu gevurlar hemen hemen tüm aracı kurumları kullanır oldular, bilginize..

Geçen defa 6,10 dan 13,44 e geldi.. Düz mantık yine iyi bianço ile 9,15 den 18e gider miyiz birkaç hafta içinde keşke..
    YTD değildir.
    Gudi, bildiğim kadarıyla bir defaya mahsus olmak üzere birkaç yüz milyon civarı bir para aldı, lisans konuları ile ilgili olarak. Konuyu tam hatırlamıyorum ama bunun gibi bir şeydi. Ve bu gelir karı zıplattı. F/K çok düşük göründü. Bu tuzağa da sayısız kişi düştü. Bunları sağda solda gördükçe gülümsedim. F/K 4, Brisa'da F/K bilmem kaç, Gudi Brisa'nın 3-5 katı PD'de olmalı..

İyi de o F/K, görünen F/K. Sürdürülebilir F/K değil. Geçici bir F/K. Çoğu hatayı burada yaptı.

Biraz daha zamana ihtiyacı var. Piyasadaki diğer rakiplerle olan rekabet gücünü ve bunun eşliğinde kar marjınında bir görmeli. Biraz daha zaman.
    ...

Gün Aralığı: 10,89 - 11,29 kapanış:11,01
    İşlem adedi 567.107 lot

Bilmenizde yararı olur olmaz bilemiyorum ama söylemeliyim. Tavan olduğunun ertesi günü yabancılar
    DEUTSCHE BANK 22710 lot, citi 65047 lot mal çıktılar, (Akbank portföy saklama 80bin lot)ve (Ak yatırım 34695 lot )da ayrı ayrı satıcılar o nedenle bu çıkışa ayak uydurmadı Brisa, sürünüyor süründürüyor, muhtemelen çıkıyorlar.
    YTD değildir.
    https://photos.app.goo.gl/9yPJFHhTnMTy9mNN8
    Son düzenleme : emin; 12-08-2020 saat: 19:37.

Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Gudi, bildiğim kadarıyla bir defaya mahsus olmak üzere birkaç yüz milyon civarı bir para aldı, lisans konuları ile ilgili olarak. Konuyu tam hatırlamıyorum ama bunun gibi bir şeydi. Ve bu gelir karı zıplattı. F/K çok düşük göründü. Bu tuzağa da sayısız kişi düştü. Bunları sağda solda gördükçe gülümsedim. F/K 4, Brisa'da F/K bilmem kaç, Gudi Brisa'nın 3-5 katı PD'de olmalı..

İyi de o F/K, görünen F/K. Sürdürülebilir F/K değil. Geçici bir F/K. Çoğu hatayı burada yaptı.

Biraz daha zamana ihtiyacı var. Piyasadaki diğer rakiplerle olan rekabet gücünü ve bunun eşliğinde kar marjınında bir görmeli. Biraz daha zaman.
    Lisans Bedeli
    The Goodyear Tire & Rubber Company, şirketimizle arasındaki Teknik Destek ve Lisans Sözleşmelerine istinaden 2010-2017 yılları arasında ödenen lisans bedellerinin bir kısmını ilgili faizleri ile birlikte, şirketimize geri ödeyecektir. Bu bağlamda, Goodyear Tire & Rubber Company tarafından vergi öncesi tutar olarak 198,946,320-TL, 2019 yılı Aralık ayı içinde şirketimizin hesabına yatırılacaktır.
    The Goodyear Tire & Rubber Company ve Şirketimiz arasında uygulanan lisans oranı, Türkiye Cumhuriyeti Gelir İdaresi Başkanlığı ve Amerika Birleşik Devletleri İç Gelir İdaresi arasında halen incelemesi devam etmekte olan "İki Taraflı Peşin Fiyatlandırma Anlaşması"na ("APA") ilişkin başvuru süreci kapsamındadır. Bu süreçle bağlantılı olarak, tarafımızdan otomotiv endüstrisindeki emsallerine uygun lisans bedellerine ilişkin emsal belirleme çalışmaları da düzenli olarak yapılmaktadır.

7. Bir haber mi var arkadaslar

2020 yılının sekizinci %10 marjlı tavan fiyatı:11,93 TL.Tavan oluyor açılıyor. Hiç heyecan vermiyor. Haydi bakalım Brisa..

Sayfa 32/240 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •