Sayfa 55/240 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 433 - 440 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Fintables' da netborç/favok 2.85, net borç 2.259.365.857 görünüyor
    Bu rakamlar şirketin yatırımcı sunumundan çekilmiştir.

Detaylı bilgiyi orada bulabilirsiniz

Syg.

2. Tavanınız hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar...devamını diliyorum....brisa artık kabuğunu kırmıştır...tavan ve tavanlara bayağı alıştıracak görünüyor...bir gün 40-45 tl lere geldiğinde beni hatırlarsınız...

gerçi oralara geldiğinde kıçıma tekmeyi de yiyeceğimi biliyorum...geçmişte bir gün gelecek yeniler bize tekmeyi vuracaklar sen de kim oluyorsun diyecekler demiştim..yine o vakitler geldiğinde trübünlerin dolu olacağını söylemiştim...şimdi yavaş yavaş o sürece doğru gidiyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Tavanınız hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar...devamını diliyorum....brisa artık kabuğunu kırmıştır...tavan ve tavanlara bayağı alıştıracak görünüyor...bir gün 40-45 tl lere geldiğinde beni hatırlarsınız...

gerçi oralara geldiğinde kıçıma tekmeyi de yiyeceğimi biliyorum...geçmişte bir gün gelecek yeniler bize tekmeyi vuracaklar sen de kim oluyorsun diyecekler demiştim..yine o vakitler geldiğinde trübünlerin dolu olacağını söylemiştim...şimdi yavaş yavaş o sürece doğru gidiyoruz...
    3 vakte kadar 45 görür inşallah

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Neden 45 ??
    Niye 100 değil??

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Tavanınız hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar...devamını diliyorum....brisa artık kabuğunu kırmıştır...tavan ve tavanlara bayağı alıştıracak görünüyor...bir gün 40-45 tl lere geldiğinde beni hatırlarsınız...

sayın keko tatlı tatlı tavan oluyoruz dur 45 lafları felan mıllet doluscak eggub gıbı aylarca bekletcek adam bız gıdelım tutma bızı agam

6. gunduz kagıt tavan olurken baktım 1 kısı bıle yoktu sımdı 13 kısıyı toplamıs sayın keko yarın eksı 5 hazır olun yazıyorum buraya aksama alıntılarım

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

Keko beni hatırladın mı ? En karamsar olduğum günlerde sen çıktın.....valla ne diyeyim..helal olsun..hayal edemediğim yerlerdeyiz..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

8. Walla para insanı değiştiriyor ben hala kotumserim. Brisa 1. Hissem olmasın diye sürekli diğer hissemden alım yapıyorum. Lanet hisse yükselip 1. Hissem oluyor.
     Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Keko beni hatırladın mı ? En karamsar olduğum günlerde sen çıktın.....valla ne diyeyim..helal olsun..hayal edemediğim yerlerdeyiz..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 55/240 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •