Sayfa 62/240 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 489 - 496 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Sayin jnothan çok kibarsınız. Teşekkür ederim. Saygılar sunuyorum. Beni yormak istemediğini anlıyorum. Ancak teklifinizin basamak sayısını artırırsanız memnun olurum. Daha cömert olmanızı bekliyorum. Yatırım tavsiyesi asla değil. Saygılar sunuyorum sayın jnothan..

2. O imkanlar olsa, durumumuz olsa fabrika senin. Ama nerde?

Bu arada, Brisa iyi güzel. Kendi halinde bir şeyler yapıyor. Ama sen neden Kordsa ile ilgilenmiyorsun? Oraya da gelsene? Uzun vadede çorbanın bir baharatı da oradan çıkar belki. Tek baharatlı yeme.
    ...

3. Bir anda birden fazla tatlı yersem tadları karışır. Ayrıca şişkinlik yapar. Bence güzel beyaz büyük bir dikdörtgen tabakta dondurmalı baklava veya dondurmalı künefe veya kopukl bir kerebiç ama sadece biri olacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Ben lanet etmişim bu hisseye. Ağzımız tatlı yüzü görmez olmuş. Sizi de yakmayayım. 7 liradan vermek isterseniz lotlarınızı tahtadakilerle uğraşmadan, ben buradayım, imkanım ölçüsünde almaya çalışırım, yardımcı olurum.

Jonathan hocam gel şu 7 yi dolar yap ben elindeki BRİSA'ları hemen vereyim, uyarmı ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Bir anda birden fazla tatlı yersem tadları karışır. Ayrıca şişkinlik yapar. Bence güzel beyaz büyük bir dikdörtgen tabakta dondurmalı baklava veya dondurmalı künefe veya kopukl bir kerebiç ama sadece biri olacak
    Sabah sabah Jonathan abiye ..bal+kaymak ..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6. üçgen içinde sıkışma görülüyor.kırılım yönünde hareket beklenir.aşağıda 21 günlük ortalamalar var ,kısa vadeli destek bölgesi olarak çalışabilir.yukarı kırılımda ise kısa-orta vadede fiyatların maviye gitme isteği olabilir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...414e1e4ec7.png

7. yukarı kırılım geldi.kısa vade için öncelikle yeşil trend takip edilebilir.18,90 yeşilden gelen günlük direnç.
    sonrasında yeşil üstünde kısa-orta vade için mavi trend (22,50-23,00) seviyeleri beklenebilir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...8b95aca703.png

8. Bu resmi (BRİSA_$) hep yayınlıyorum..

Neden ?

Uzun vadeli yatırımın ne demek olduğunu, vurgulamak için..

Unutmayın, yeni tekerleme...

"Kaçan balık büyük olur"

Sayfa 62/240 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •