Sayfa 78/240 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 617 - 624 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    yükselen takoz görüntüsü var.
    21 tl bugün için takoz direncidir.
    kırılım yüksek hacim eşliğinde olursa güzel olur.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...e15399bb8b.png
    Bunun aşağı kırılma ihtimali de oluyor mu? Mesela yukarı kırılsa ne olur, aşağı kırılsa ne olur?
    ...

2.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Bunun aşağı kırılma ihtimali de oluyor mu? Mesela yukarı kırılsa ne olur, aşağı kırılsa ne olur?
    kırılım yönünde hareket beklenir.aşağı kırması da bir olasılık elbette.
    yukarı kırılımda ben öncelikle grafikte üst trend çizgisini beklerim.orası 24 tl civarında fiyatlanıyor.
    aşağı kırılımda ise 17,00-17,30 bandı beklenebilir.

diğer bir ayrıntı ise grafik bozulmadığı sürece 2022 başlarında kanalın hedefi 45-60 arası görünüyor.
    uzuncular için ,yatırımı kar üreten ,finansal giderlerini minimuma indirmiş bir brisa 1 sene içinde o bandı görebilir mi?ben olumlu taraftayım açıkçası.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...20ba5e6a75.png

3. Sayın Jonathan burdayız. Tekkeyi bekleyen çorbayı icer. Amaaaaa baklavayida yer. Saygılar.... Yatırım tavsiyesi değil.

4. Ben baklavayı dilimli severim sayın Jonathan. Havuç dilimi kesilmiş olan. Yatırım tavsiyesi değil aman haaa.

5. Düşünsene koskoca tepsideki baklavayı nasil yiyeceksin. Önce havuç dilimi şeklinde böleceksin. Sonra şerbetini kızınca döneceksin. Ohhhh canim çekti ya. Yatırım tavsiyesi değil. Şekeri olanlar yazdıklarımı okumasin.

6.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Düşünsene koskoca tepsideki baklavayı nasil yiyeceksin. Önce havuç dilimi şeklinde böleceksin. Sonra şerbetini kızınca döneceksin. Ohhhh canim çekti ya. Yatırım tavsiyesi değil. Şekeri olanlar yazdıklarımı okumasin.
    Neler diyorsun sevgili Torik, koskoca tepsi, baklava, havuç dilimleri.. Bize kokusu, görüntüsü yeter. Gözümüz yok tatta, tuzda.
    ...

7.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    kırılım yönünde hareket beklenir.aşağı kırması da bir olasılık elbette.
    yukarı kırılımda ben öncelikle grafikte üst trend çizgisini beklerim.orası 24 tl civarında fiyatlanıyor.
    aşağı kırılımda ise 17,00-17,30 bandı beklenebilir.

diğer bir ayrıntı ise grafik bozulmadığı sürece 2022 başlarında kanalın hedefi 45-60 arası görünüyor.
    uzuncular için ,yatırımı kar üreten ,finansal giderlerini minimuma indirmiş bir brisa 1 sene içinde o bandı görebilir mi?ben olumlu taraftayım açıkçası.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...20ba5e6a75.png
    O rakamlar için net kardaki sürdürülebilirliği görmemiz gerekecek. Eğer tahmin edilenler gibi gerçekleşirse, o fiyatlar mümkün olabilir.

Asıl mesele şu, son açıklanan çeyrekte net karı iyi açıklamamızı sağlayan ve diğer finansal giderleri baskılamamızı sağlayan unsur kur artışıydı. Bu her dönem bu şekilde olmayabilir. O nedenle, mevcut borcun ve faiz giderlerinin azalması, üretim artması ve karın yıllık min. 400 milyon bandına sabitlenmesi gerekiyor ki 20 lira fiyat bandındaki seviyemizi koruyabilelim. Bir daha 200-300 milyon yıllık net kar rakamlarına dönme durumu olursa, bu fiyat bandı sıkıntıya girebilir. 6 ay sonra gelecek olan net kar rakamlarımız her daim mevcut fiyatları, piyasa değerlerini desteklemeli.
    ...

8. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 78/240 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •