Sayfa 85/240 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 673 - 680 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Keko senin verdiğin hedefin daha yarısına geldik, sabırla beklemeye devam.
    bu yılın sonunda hedefi tam 12 den vuracaksınız inşALLAH..bu hissede uzun olarak sabır etmeye devam edin...asıl göze hoş gelecek hareketler 2022 yılında olmasını bekliyorum...o vakit adrenalin de bol olacak trübünler de dolu olacak...benim gibi gariban bir kekoya da belki trübünlerde bir yer açarsınız artık...

o vakitler geldiğinde belki de beni tanımayanlar bu keko da nereden çıktı diyeceklerdir ama olsun bizi tanıyıp da içeri alacak bir dostumuz muhakak olacaktır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu yılın sonunda hedefi tam 12 den vuracaksınız inşALLAH..bu hissede uzun olarak sabır etmeye devam edin...asıl göze hoş gelecek hareketler 2022 yılında olmasını bekliyorum...o vakit adrenalin de bol olacak trübünler de dolu olacak...benim gibi gariban bir kekoya da belki trübünlerde bir yer açarsınız artık...

o vakitler geldiğinde belki de beni tanımayanlar bu keko da nereden çıktı diyeceklerdir ama olsun bizi tanıyıp da içeri alacak bir dostumuz muhakak olacaktır....
    Yau kekoo bari burada da ytirim yapsaydin..bak sen geldiginde bu 7 idi simdi büyüdü..ama sen daha cok kzanmissin ,egub ve jants

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3. saatlik brisa...

2 aylık hafif yukarı eğimli kanalı yukarı kırınca kanal genişliği kadar yukarı gitti.(teknik hedef).
    sonrasında yeniden kanalın üst bandına geri dönüş yapan hissede onay alma süreci devam ediyor.dün kanal üst bandından tepkiyi gördük.bugün ise şimdilik güçsüz.kanal içine geri dönüş yapmadığı sürece alıcılar istekli olacaktır.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...73ed0805db.png

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

Kekom senin şeref trübününde koltuğun her zaman hazır olacak ne zaman arzu edersen.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. Bugün güzel bir günü olacaktı... endeks engelledi..

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6. Hayırlısı..pasta paylaşan yok,yazan yok...herkes acısını mı çekiyor ne??

7.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Hayırlısı..pasta paylaşan yok,yazan yok...herkes acısını mı çekiyor ne??

Acıya o kadar bağımlı hale geldik ki, foruma yazıp acımızı paylaşmak bile istemiyoruz )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Hayırlısı..pasta paylaşan yok,yazan yok...herkes acısını mı çekiyor ne??

Herkes özellikle emin üstadım ve sayın torik paraları sayıyorlar heralde, bende gelecek temettü peşindeyim. Herkesin gönlünce olsun.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 85/240 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •