Sayfa 89/240 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1913 madde; 705 - 712 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,701
     Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    "Papaz, her gün pilav yemez.."

Bu teker dönüyor..

Kaçan balık büyük olur..

İzmirli hocam pilavı papazlar yesin biz fıstıklı baklava yiyelim.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,701
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tekerlek dönüyor acımızı çekiyoruz sloganı bitti mi ??

Keko senin bu topiğe geldiğin zaman bitti o slogan, devir baklava ye paranı say. YAT UZAN PARA KAZAN

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brisanın mudavinlerinin de dikkatinden kaçan bir şeyi paylaşayım..brisanın fiili dolaşımdaki miktarı %10,16 ya gerilemiş...halka açıklığın %35 olduğunu hatırlıyorum...müthiş toplanmış görünüyor..bilmiyorum geçmiş sayfaları takip etmedim bu konu konuşuldu mu burada ..??
    Ben 2.5 yıldır buradayım halka açıklık hep %10 du kekom.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Keko senin bu topiğe geldiğin zaman bitti o slogan, devir baklava ye paranı say. YAT UZAN PARA KAZAN
    Keko buraya, zaten buradakilere vaat edilmiş bir şeyin erken müjdecisi olarak geldi. Ve şüphesiz, haklı ve de doğru zamanda bir müjdeciydi.

Ancak.. Acı konusunda söyledikleriniz yanlış. Acı, farkındalıktır. Tam olgunluğa erişilene kadar acı çekilir. Bizler daha hamız. Acımızı çekeceğiz. Kimimiz daha çok almadığı için, kimimiz erken sattığı için (bakınız, uyuyan dostumuz acısını çekiyor), kimimiz de bunun bir süreç ve gereklilik olduğunu bildiği için.
    ...

4.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bugün acımızı çekeceğiz;(

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bugün zor ve acı dolu bir gündü. Haftanın son günü olduğu için 2 gün boyunca devam edecek bu durum. İçimde bir huzursuzluk. Tam olmamışlık. Acabalar. Ya Brisa'yı bize ebediyen yar etmezlerseler.. Bazen neden böyle gidiyor bu, bunun özel bir sebebi mi var, yoksa.. diye düşünerek de acımı çekiyorum.
    ...

5.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku

Ben 2.5 yıldır buradayım halka açıklık hep %10 du kekom.
    Yeni sloganinizi çok beğendim. ..👏👏👏👏

6.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Bugün zor ve acı dolu bir gündü. Haftanın son günü olduğu için 2 gün boyunca devam edecek bu durum. İçimde bir huzursuzluk. Tam olmamışlık. Acabalar. Ya Brisa'yı bize ebediyen yar etmezlerseler.. Bazen neden böyle gidiyor bu, bunun özel bir sebebi mi var, yoksa.. diye düşünerek de acımı çekiyorum.
    Dostum anlaşılan senin canın acılı baklava istiyor..anteplilere ve urfalikara haber salalim. .şöyle karışık acılı bir baklava yapsınlar. ..😅

7.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Abi sen de ) boşver acabalari .. herşey olacağına varıyor... güzel günler umud ederiz..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

8. Sayın Jonathan her gün acı yersen dna yapın bozulur. Seni tatlıya davet ediyorum. Bırak bu acılı isleri

Sayfa 89/240 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •