Sayfa 219/240 İlkİlk ... 119169209217218219220221229 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Zengin etti beni..
     Alıntı Originally Posted by YAŞLIKURT Yazıyı Oku
    Brisa ortaklığımı 2 katına çıkardım.Portföydeki oranı çok ciddi paya yükseldi.Yüksek kar beklentim var.2 fabrikada da kapasite artışları düşünüyorlarmış.Bu yıl iyi olur , kapasite artışları gelirse gelecek yıl daha da iyi olur.
    Duygusal bağım olan bir şirket.Sürekli satış rakamlarını arttırır.Bu yatırımcısına güvan verirSeverim.

2. Brisa'nın Bridgestone markalı lastikleri Tırsan'ın lowbed ve platform tipi treyler ürünlerinde de kullanılacak

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Lastik sektörünün mobilite lideri Brisa, Tırsan Treyler ile uzun soluklu iş birliğine devam ediyor. İki şirket arasında yapılan yeni anlaşma kapsamında Brisa'nın Bridgestone markalı lastikleri Tırsan'ın lowbed ve platform tipi treyler ürünlerinde de kullanılacak.

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa ile Türkiye treyler sektörünün pazar lideri Tırsan'ın uzun yıllara dayanan iş birliği, anlaşma kapsamında dahil edilen yeni ürünlerle genişlemeye devam ediyor.

Bu iş birliği kapsamında, özel Ar-Ge, tasarım ve üretim çalışmalarıyla ortaya çıkardığı yeni nesil lastikler ile sektörde fark yaratan Bridgestone'un, R179 ve R-Trailer 001 ürünleri Tırsan'ın lowbed ve platform tipi treyler ürünlerinde yerini alıyor.

Bridgestone bu ürünlerinde sunduğu, yırtılmaları önleyen gelişmiş ve güçlendirilmiş sırt ve rib tasarımı ile kullanıcılarına düzensiz aşınmadan uzak, sorunsuz ve uzun bir kullanım ömrü sunuyor.
    Kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile Türkiye'nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa'da en geniş ürün gamına sahip treyler üreticisi olan Tırsan, Bridgestone ürünleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefliyor.
    Brisa, treyler üreticileri ve son kullanıcı ihtiyaçlarını gözeterek ürettiği Bridgestone lastikler ile başta Tırsan olmak üzere tüm pazarın ihtiyaçlarını karşılamak ve pazardaki lider pozisyonunu sağlamlaştırma konusunda emin adımlarla ilerliyor.

3. Yukarıdaki haberi önemsiyorum.Bu tip lastikler oto lastiklerinin kabaca 7-10 katı daha pahalı.Kar marjı güzel.

4.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Orta vadede 10 dolar olur mu ?
    Borsada olmaz diye bir şey yok!

oyuncusu bilir sonuçta ,nereye götüreceğini..

5.  Alıntı Originally Posted by vali Yazıyı Oku
    Borsada olmaz diye bir şey yok!

oyuncusu bilir sonuçta ,nereye götüreceğini..
    2030' a kadar 10 dolar olur diye düşünüyorum.

6. 10$ iddialı oldu, 4$ olsun hayli yeter.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by 133MMX Yazıyı Oku
    10$ iddialı oldu, 4$ olsun hayli yeter.

M.Ö. nce zaten 5 dolarları gördü temettü ödemeleri nedeniyle şuan zirve 4.17 dolar görünüyor.

Hedefi büyük koymak iyidir, herkesin gönlüne göre olsun.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8. PATLAK LASTİK..

akranları 200 üstünde..

gerçek işlem hacmi 10 lot..

artık, ahlakla beraber utanma duygusu da dumura uğradı..

Sayfa 219/240 İlkİlk ... 119169209217218219220221229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •