Sayfa 39/240 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 305 - 312 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Sayın Jnothan şu an yüzde kaç çalışıyor acaba
    Tam hatırlamıyorum ama aklımda kaldığı kadarıyla son faaliyet raporunda, geçtiğimiz çeyrekte her iki fabrikanın da %80 kapasiteyle çalıştığını yazdığını hatırlıyorum. Aradaki %20'lik fark önemli. Çünkü sabit giderler aynıyken ve mevcut karımız %80 kapasite ile buyken, kapasiteyi %100'e yaklaştırmak karı o aradaki farktan çok daha fazla artıracaktır.
    ...

2. Sevgili Torik, siz onu bunu bırakın.. Bizim kaderimiz ne olacak onu söyleyin.

Bakın dondurmalı, fıstıklı baklava hayallerini bıraktık, gider olmasın diye yemek yemeyi bile kestik. Öğlen 3'ten sonra bir sonraki sabaha kadar yemek yemiyorum artık. Sadece akşam 9 gibi bol fıstıklı birkaç parça çikolata yiyorum, hepsi bu. Aç yatıyor, aç uyuyor, aç kalkıyoruz. Ne olacak kaderimiz? Ömür boyu 11 lirada bekleyecek miyiz..
    ...

3. Baklavayı hazırlamak zahmetli sayın jnothan. Bekleyince şerbetide cekince offfff

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Baklavayı hazırlamak zahmetli sayın jnothan. Bekleyince şerbetide cekince offfff

Sayın Torik biz baklavayı ne zaman yiyeceğiz, bak gayduru gubbak yan tahtalar uçtu TAZEKURU 100 kat pirimlendi BALAT bile 20 kuruştan nerelere çıktı BRİSA 11 lerde pati çekiyoo. Galiba lastik gabak, dişi kalmamış.

Beklemeye devam yapacak bişey yok elbet sıra bizede gelir, herkesin gönlüne göre olsun.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Baklavayı hazırlamak zahmetli sayın jnothan. Bekleyince şerbetide cekince offfff
    Bizim baklava ile işimiz kalmamış sevgili Torik, gecemiz gündüz, gündüzümüz gece olmuş. İşte, şiirim! Bütün Brisa yatırımcılarına armağan ediyorum..

Artık o çıksa da biz inanmayız,
    Bir Ferhat misali gözümüz yaşlıyız,
    Acımız dağları aşmış, kuşuz, kanatsızız,
    Kavuşmak bize göre değil, gece gündüz ağlayalım.

Yaramaz bize baklava börek,
    Mezarıma getirmeyin çiçek, yeter bir paslı kürek,
    Al, elimizde kalan ne, parçalanmış bir yürek,
    Kavuşmak bize göre değil, gece gündüz ağlayalım.
    ...

6.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Sayın Torik biz baklavayı ne zaman yiyeceğiz, bak gayduru gubbak yan tahtalar uçtu TAZEKURU 100 kat pirimlendi BALAT bile 20 kuruştan nerelere çıktı BRİSA 11 lerde pati çekiyoo. Galiba lastik gabak, dişi kalmamış.

Beklemeye devam yapacak bişey yok elbet sıra bizede gelir, herkesin gönlüne göre olsun.
    Bize baklava degil ..bim de satilan abuk sabuk kadayif veriyorlar..biz antakya emmoglu baklava isteriz ..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

7.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku

Bahsettiğiniz kağıtlardakine benzer hareket Brisa'da 2011 yılları civarında oldu. Çünkü o dönem sermayesi enflasyon bazında çok ucuz kalmıştı. Şu an böyle bir durum söz konusu değil. Ancak o tür bir hareketin gerçekleşmesi için bir olgunlaşma süreci gerekecek. O sürecin sonunda, süreç nasıl gelişmiş diye baktığımızda elbette bugünleri göreceğiz. 5 liradan, farklı rakamlara. Ancak bu bugünden yarına olacak bir şey değil. O rakamlar için hedeflediğim yıl 2030.

Bu arada Taze Kuru'yu 8 lirayken keşfedip yakınlarıma söylemiştim, gülmüşlerdi. Bakın demiştim, 1000-2000 lot alıp atmalı kenara. Boş bir kağıt ama gitti mi gider. Nitekim yanılmadım. Üzüntülüyüm. Bir şiir yazalım ona.
    ...

8. * * Gedik Yatırım, Brisa hedef fiyatını 13,56 TL'den 15,84 TL'ye,* tasiyesini TUT’tan AL’a yükseltti.

Redmi Note 5A Prime cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 39/240 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •