Sayfa 133/240 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Değerli hocam, ben sizin senaryoyu şimdi kafamda biraz daha netleştirdim. Piyasadaki bazı değerli teknikçileri de takip ediyorum. bu bağlamda ele alırsak, sizin de "pek yalnız olacağıza benzemiyor" ifadenizle birleştirirsek, şu sonuca varıyorum.

Değerli teknikçilerin endeksle ilgili beklentisi, önümüzdeki aylar için 1.000-1.100 bandına gelmesi. Gelir veya gelmez, onu bilemeyiz. Bu rakamlar, aşağı yukarı %20-30'luk bir endeks düşüşüne denk geliyor. Bunun bizim hisselere yansıması (sanayilerde daha sert düzeltme bekliyorlardı, yorumlarını değerli bulduğum teknikçiler) elbette %40-50 dolaylarında olacaktır. Eğer piyasada bu şekilde kırmızı havalar eserse, elbette hiç bilanço rakamlarına veya beklentilere bakmadan bizi diplerdeki yerlere savurabilirler. Ya da endeksten bağımsız olarak, Brisa çok kötü bilanço, mesela zarar açıklamalı (2. çeyrek 100 milyon gibi ki ilk çeyreğin de karını eritsin), böyle olursa zaten sert tepki verecektir. Ama bu olur mu, bilmiyorum.

Ben ölümüne ve hatta ölümden sonrasına boğa olduğum için (öyle bir aşk ki bu, şimdi ölürsem hisselerimi kaldığı yerden geri almak için aynı yüz ve kimlikle bir daha doğarım), bu tür düşüş senaryoları beni gerçekten ilgilendirmiyor. Ama şuna üzülürüm; ben normalde ek alım yapmayacaktım. Brisa ile işimi bitirmiştim. Ne zaman ki geri geldi bu fiyatlara, kendime engel olmadım. Ve elbette borçlandım. Üzüldüğüm konu, 20'lerden alırken olur da 10-12-15 bandına gelirse, oralardan yeterince alamamak olur. Fakat orada da yüklü almak için hazır bekleyen dostlarımız var. Onlarla istişare yapar ve belki önden onların ilerlemesini sağlarım. Ve tahta yapıcı orada boğarım. Bense gücümü 4-5 ay içinde toparlar, bir daha gelirim. Ondan sonrası tahta yapıcının veya yapamayıcının problemi olur.

Beni bugün vursunlar, ölmem. Brisalarım devam eder. Ben radikalim. Orta Doğu'da insanların savaştığı denklemler farklı olsaydı ve bu borsa için olsaydı, radikal Brisa örgütünün başında ben olurdum. Tüm dünya korkardı benden. Her gün videolarımız yayınlanırdı, çölde.

Kendimi iyi anlatabiliyor muyum? Tahta yapıcı korksun bizden. Bulaşılmaz bu adamlara desin.
    Bu kardesin oraya gelirse hazir kita extramida atarim basimizla temettumu alirim sener şen flmi gibi aksaray aksaray aksaray kalkiyor fiyata baksaydik 32 verirdik biz brisa ile evlendik extra alim bekliyore zaman sabir cok

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Sayın jnothan kararliliginiz takdire şayan. Baklavayı hak ediyorsunuz. Kendinizi ödüllerin bence
    Zarar açıklamayız dimi sevgili Torik? İlk çeyrekte elde ettiğimiz bütün net karları geri vermeyiz? Acımızı çekmeyiz?
    ...

4. gün..

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün..

Bu grafiğin direncini ben çizersem...

dudaklarınız uçuklar..

Uçuklatın o zaman
     Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku

dudaklarınız uçuklar..
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku

dudaklarınız uçuklar..
    demeee...

8. Naçizane görüşümdür,
    N.Ş.A. da çizdiğiniz mavi çizgiden satış gelir. Satış gelmeden orayı zırt diye geçerse (zayıf ihtimal) yüksek beklentiler devreye girer. Heyecanla takip edeceğiz, yatırımımız var. Bu arada ben de sizin gibi yatay destek ve dirençleri gözlerim, önemserim. Düşen kanal, yükselen kanal destek-dirençleri komik geliyor bana.
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün..

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

Sayfa 133/240 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •