Special Days Image
Sayfa 29/240 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 225 - 232 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

Gün Aralığı: 9,15 - 10,60 Kapanış: 10,60

2020 yılının yedinci %10 marjlı tavan fiyatı:10,60 TL.
    Toplam işlem adedi:879,080
    Tarihi zirvesi 13.44 TL.

2. 6 aylık net kar 97 milyon TL

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2020/6 finansal tablo

Finansal Rapor
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/866922

Faaliyet Raporu (Konsolide Olmayan)
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/866924

Sorumluluk Beyanı (Konsolide Olmayan)
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/866925

4. Görüşünüz nedir emin bey.. ilk 6 yazılmış yani ikinci çeyrek net kar nedir tam olarak

5. Sadece 2. çeyrek net karı düz 21 milyon tl. Bu piyasada gayet olumlu bana göre. İki çeyrek toplamda düzlersek 97 milyon lira. İyi piyasada yıllık 300 milyon artık sürpriz sayılmaz.

Bekleyeceğiz. Arada acımızı çektireceklerdir ancak tahtayı sık izlemeyeceğiz.

Brisa, orta uzun vadede yolcudur abbas bağlasan durmaz..
    2025 de sıfır borç, inceleyin bakın. Ben biraz göz gezdirdim bilançoya..
    Geçmişte çok defa yazdım.. 2020 büyük borç bitti hissenin kabusu da bitti. Artık her yıl borç azalarak gideceğiz yukarı. yeni yeni borçlanmazlarsa..borçlanmayacaklardır artık.. Yurtiçi satış rakamları pandemiye rağmen gayet güzel..İhracaat düşmüş bu zaten normal üçüncü ve dördüncü çeyrek daha iyi olacak inş..
    Goodyear'a hakkaten tur bindirmiş vaziyette, hayırlısı bakalım..Tebrikler Brisa..

Günlerdir günlük alım-satım yapan kurumları T+2 de inceliyorum. Deutsche uzun süredir satıyordu, citi az az alıyordu. ta ki 4 ağustos günü yukarıda AKD grafiği var, citi 187bin, deutsche 79bin lot mal sattılar gerçekte.. Daha sonraki günlerde Citi yine az az alıma geçti. Bu aralar bu gevurlar hemen hemen tüm aracı kurumları kullanır oldular, bilginize..

Geçen defa 6,10 dan 13,44 e geldi.. Düz mantık yine iyi bianço ile 9,15 den 18e gider miyiz birkaç hafta içinde keşke..
    YTD değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Sadece 2. çeyrek net karı düz 21 milyon tl. Bu piyasada gayet olumlu bana göre. İki çeyrek toplamda düzlersek 97 milyon lira. İyi piyasada yıllık 300 milyon artık sürpriz sayılmaz.

Bekleyeceğiz. Arada acımızı çektireceklerdir ancak tahtayı sık izlemeyeceğiz.
    Jonathan hocam 2020 yılı kârından ömrümüz varsa 2021 yılı MART ayında kaç kuruş temettü alırız öngörün nedir ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Brisa, orta uzun vadede yolcudur abbas bağlasan durmaz..
    2025 de sıfır borç, inceleyin bakın. Ben biraz göz gezdirdim bilançoya..
    Geçmişte çok defa yazdım.. 2020 büyük borç bitti hissenin kabusu da bitti. Artık her yıl borç azalarak gideceğiz yukarı. yeni yeni borçlanmazlarsa..borçlanmayacaklardır artık.. Yurtiçi satış rakamları pandemiye rağmen gayet güzel..İhracaat düşmüş bu zaten normal üçüncü ve dördüncü çeyrek daha iyi olacak inş..
    Goodyear'a hakkaten tur bindirmiş vaziyette, hayırlısı bakalım..Tebrikler Brisa..

Günlerdir günlük alım-satım yapan kurumları T+2 de inceliyorum. Deutsche uzun süredir satıyordu, citi az az alıyordu. ta ki 4 ağustos günü yukarıda AKD grafiği var, citi 187bin, deutsche 79bin lot mal sattılar gerçekte.. Daha sonraki günlerde Citi yine az az alıma geçti. Bu aralar bu gevurlar hemen hemen tüm aracı kurumları kullanır oldular, bilginize..

Geçen defa 6,10 dan 13,44 e geldi.. Düz mantık yine iyi bianço ile 9,15 den 18e gider miyiz birkaç hafta içinde keşke..
    YTD değildir.

Emin hocam yani biz boşunamı GUDİ'leri BRİSA'ya çevirdik, bilançoya baktım faliyet raporunu okudum bana göre 10 numero.

BRİSA sakinlerine hayırlı olsun, inşaallah fıstıklı baklavayı yiyeceğiz.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 29/240 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •