Sayfa 223/240 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by 133MMX Yazıyı Oku
    Hocam devamlı artan stoklar diyorsun ama rakam paylaşmamışsın. Doların bu kadar arttığı dönemde yukarıda benim verdiğim rakamlara göre stoklar dolar bazında azalmış. Sen de görüğün değerleri paylaş da gerçek bir fikir alışverişi olsun.
    Pazarda kaysı nın bir fiyatı vardır. Çoğunluk 60-75 tl arası satarken, birisi 175 tl fiyat koymuşsa, acaba nedeni ne diye mi düşünürsün yoksa adamın kafasının iyi olduğunu düşünür güler geçermisin..

Biz şahsen gülüp geçiyoruz..

2.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Pazarda kaysı nın bir fiyatı vardır. Çoğunluk 60-75 tl arası satarken, birisi 175 tl fiyat koymuşsa, acaba nedeni ne diye mi düşünürsün yoksa adamın kafasının iyi olduğunu düşünür güler geçermisin..

Biz şahsen gülüp geçiyoruz..
    Hocam anlat da biz de öğrenelim. Stok'ları anlat, bahsettiğin finansal giderli anlat, net yabancı posizyonunu anlat.

3. Mızrak çuvala sığmaz hale geldi bu enflasyonda bu endekste ayıp bu fiyatlama öyle değilmi brisa yönetimi ve tahtacısı asla ytd değildir

4.  Alıntı Originally Posted by capari Yazıyı Oku
    Mızrak çuvala sığmaz hale geldi bu enflasyonda bu endekste ayıp bu fiyatlama öyle değilmi brisa yönetimi ve tahtacısı asla ytd değildir
    Borsa bu seviyede iken Brisa 4$ olsa pahalı denebilir ama balon denemez. Portföyümdeki TTKOM son günlerde hareketlendi. Darısı Brisa başına. Brisa bilançosunu Eregli'den daha çok beğenmiştim. Brisa hızlı yükseldikten sonra Eregli'e geçecektim. Ereğli daha hızlı yükseldi

5. Şirket hem temettü veriyor hem büyüyor daha ne beklenebilir ki?

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa, 2018 yılında 300 milyon dolar yatırım ile yeni nesil teknolojilerle kurduğu Aksaray Fabrikası için 34 milyon dolarlık ilave yatırımı plana aldı ve 2026 yılında yılda 4,6 milyon lastik üretim kapasitesine ulaşmayı hedefliyor. Brisa, Aksaray Fabrikası'nda ilk faz için planladığı kapasiteye 2024 yılında erişecek ve ilave yatırım ile kapasitesini %7 oranında arttırarak 2026 yılında yıllık 4,6 milyon lastik kapasitesine ulaşacak. (31.08.2023 tarihli KAP)
    "Hukuk hak ve adaleti bağdaştırma sanatıdır."

6. Sabancı hisselerine tövbeliydim brisaýı beğendığim için almıştım ama maalesef bu günde kıt imkanla ucuz bir telefon bozulunca bir telefon aldım teknosadan diğer bütün firmalardan enucuz telefonda bile 700 tl kazık yedim siz siz olun teknosadan hiç bir şey almayın ben bundan sora altın bile olsa sabancının ne hissesini ne bir ürününü almam pazartesi de brisalarımı vericem bir daha asla asla inşallah bu hissede bilhassa çile çekenlerin bol kazançlar dileğiyle asla yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : capari; 03-09-2023 saat: 03:37.

7.  Alıntı Originally Posted by capari Yazıyı Oku
    Sabancı hisselerine tövbeliydim brisaýı beğendığim için almıştım ama maalesef bu günde kıt imkanla ucuz bir telefon bozulunca bir telefon aldım teknosadan diğer bütün firmalardan enucuz telefonda bile 700 tl kazık yedim siz siz olun teknosadan hiç bir şey almayın ben bundan sora altın bile olsa sabancının ne hissesini ne bir ürününü almam pazartesi de brisalarımı vericem bir daha asla asla inşallah bu hissede bilhassa çile çekenlerin bol kazançlar dileğiyle asla yatırım tavsiyesi değildir
    Kıssadan hisse..

"Hırsla kalkan zararla oturur"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Kıssadan hisse..

"Hırsla kalkan zararla oturur"

SAĞLAMSA LASSA...
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 223/240 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •