Sayfa 19/240 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 145 - 152 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Pandemiden dayı herkes araba alıyor eski arabaları tadilatyaptilar. Ihracat rakamlarını bilançoda göreceğiz. Yatırım tavsiyesi degil

2. Seni baklavaya alıştırjnoalıştıracagim sayın jnothan

3.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Daha önceki seneyle kıyasla sayın jnothan
    Brisa'dan bahsetmedim. Brisa'nin ilk ceyrek bilancosunun iyi oldugunu onceki yazilarimda belirttim. Piyasadan bahsediyorum. Deseniz ki 2021 bilancolarini bekleyelim, cok mantikli. Ama 2. ceyrek butun dunyada sikintili gecti. O nedenle soruyorum, neden 2. ceyrek ozellikle? Ekstra olumlu bir sey biliyorsaniz soyleyin biz de bilelim.
    ...

4.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Seni baklavaya alıştırjnoalıştıracagim sayın jnothan
    Sizden daha uzun zaman once Brisa'daydim sevgili Torik.

Ve siz gittikten cok zaman sonra da burada olacagim. 3 haneli hedeflerimi bile yillar bazinda belirledim.

Ama.. Acimi da cekecegim.
    ...

5. Açıkçası ben de bu bilançoyu yuksek bekliyorum hatta iddiaya bile girdim.. ikinci el araba satışlarına güveniyorum.. bayii arkadaş istediğim haberleri veremedi ama bayii satışı disinda bence patlama yapan bayii disi bir satis var. Var derken umuyorum ben dayanamayıp birkac bayii daha gezecek sanirim

6.  Alıntı Originally Posted by Canoca Yazıyı Oku
    Açıkçası ben de bu bilançoyu yuksek bekliyorum hatta iddiaya bile girdim.. ikinci el araba satışlarına güveniyorum.. bayii arkadaş istediğim haberleri veremedi ama bayii satışı disinda bence patlama yapan bayii disi bir satis var. Var derken umuyorum ben dayanamayıp birkac bayii daha gezecek sanirim
    Birkaç bayi daha gezmeniz iyi olacaktır, fikirlerini alalım. Doğru bilgiye ulaşmak zor. Ancak en azından bir fikir olur. Bir de bayi dışı satışlar ne anlama geliyor.. Belki de corona nedeniyle diğer bayiler kapalı olduğu için fabrika kendi gücünü korumak için dış piyasaya da verdi. Ya da stok mallarıydı bunlar.. Ya da fabrika değil ana distribütör varsa o verdi böyle bir dönemde.. Diğer kenar köşedeki lastikçiler de bunu fırsat bilip malları aldı ve depoladı.
    ...

Güniçi 12,05-12,84 Kapanış:12,50

Brisa bugün devre kesti fiyat:12,05

Güniçi 12,29-12,59 Kapanış:12,30

Sayfa 19/240 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz