Sayfa 21/240 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 161 - 168 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Sayın jnothan ben genç ve yakisikliyim. Allah izin verirse önünde uzun yıllar var. Bekleme alamazsın elimdeki hisseleri. Sanki almak istiyormuşsun gibi. Seni seni. Spor da yapıyorum. Seni gözümde canlandirabiliyorum. Yaşlı göbekli ve 6 numara siyah çerçeveli gözlük ve altında reno9 brodway. Paranın tamamını brisaya yatırmış olabilirsin. Zengin olunca estetik yaptırıp saç ekterip liposuction yatıracaksın. Çok tehlikelisin. Ben beklerim de sen benim kadar bekleyemezsin. Aman yazdıkların yatırım tavsiyesi değil ve hayal ürünüdür. Kendi kararını kendi ver. Sayın jnothanda seviyoruz.

2.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Sayın jnothan ben genç ve yakisikliyim. Allah izin verirse önünde uzun yıllar var. Bekleme alamazsın elimdeki hisseleri. Sanki almak istiyormuşsun gibi. Seni seni. Spor da yapıyorum. Seni gözümde canlandirabiliyorum. Yaşlı göbekli ve 6 numara siyah çerçeveli gözlük ve altında reno9 brodway. Paranın tamamını brisaya yatırmış olabilirsin. Zengin olunca estetik yaptırıp saç ekterip liposuction yatıracaksın. Çok tehlikelisin. Ben beklerim de sen benim kadar bekleyemezsin. Aman yazdıkların yatırım tavsiyesi değil ve hayal ürünüdür. Kendi kararını kendi ver. Sayın jnothanda seviyoruz.
    Sevgili Torik, ne tür düşüncelere girmişsiniz, bu beni üzdü. Ben mallarımı talihsizce 7 lira civarından alıp 5 lira civarında da acımı uzun zamanlar boyu çektim. Artık buradaki alımlarımı tamamladığım ve kağıt da maalesef yükseldiği için daha fazla alım yapmıyorum. Yani benim şu an ek alımla falan işim olamaz. Başka kağıtlara yönelmiş, burayı unutmaya çalışır vaziyetteyim. Tatla tuzla da ilişkimizi kesmeye çalışıyoruz.

Bu arada beni yaşlı zannediyorsun ama değilim. Ben en tehlikeli yaş ve görüntüdeyim. Kimse kaçamaz elimden. Ekmekle sıyırırım kabasını.
    ...

3. Unutamıyorsunuz gibi. Yazdığima hemen cevap verebiliyorsunuz sayın jnothan. Peki reno9 ve gözlük işi doğru mudur.

4. Liposuction kesin ama.

5.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Unutamıyorsunuz gibi. Yazdığima hemen cevap verebiliyorsunuz sayın jnothan. Peki reno9 ve gözlük işi doğru mudur.
    Opel Corsa ve ince siyah çerçeveli gözlük (ama genelde lens, bu ara dinlendirdiğim için öyle), numarası 3, çok eskilerden beri. Reno gerçek değil
    ...

6. Saç durumu ve liposuction

7. https://www.yatirimkredi.com/brisa-yabanci-takas-orani yabanci dostlar masallah güvercin adımları ile almaya devam ediyor. Son tüketici olmak ne kötü.. en son biz duyarız en son biz kazanırız.. bu çeyreği merak ettiğim kadar öleceğim yeri merak etmiyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Saç durumu ve liposuction
    Saçlar bütün kafayı kaplamış durumda. Başa çıkamıyorum. Uzatıyorum. Lipoya falan gerek yok. Yeminimi, tövbelerimi bozmuşum. Etmişim tövbeye tövbe.
    ...

Sayfa 21/240 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •