Sayfa 158/240 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Neredeyse 8 aydır bütün forumlarda aynı şeyi yazıyorum jonathan dostum.
    Ne yazıkki..
    Bolunun pazarı bitti
    Eşşeği niğdeye sürdüler !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Tahta yerinde sayıyor ya... Zirveden, 30 liradan uçacak-kaçacak diye alanlar aslında işin öyle olmadığına uyanacaklar demek istedim. Hisse dinleniyor. Bir de zirvelerden mal sattıklarını-avladıklarını boğuyor. Ralli, örnek veriyorum 2.000'lere kadar devam ettiğinde diyelim, diğer kağıtlar %100 yapmışken, burada zirveden mallanmış olanlar hala daha maliyetlerinin çıkmadığını gördüklerinde içinde bulundukları duruma uyanacaklar demek istedim. Burası öyle 5-6 liradan 30 liraya gitmiş kağıdı alarak para kazanılacak yer değil.

Herkes acısını çekecek. Daha önce de söyledim; biz burada para kazanmak için beklemiyoruz. Burada beklemek bir tür kültür, yaşam felsefesidir. Aldım, çıktı yok. Alalım, çıkmasın. Sadece elimizde dursa yeter.

Brisa, Türkiye’nin en çok satan hibrit aracı Toyota Corolla için Bridgestone Ecopia EP150 çevre dostu lastikleri geliştirdi.

jonathan hocam bu haberin etkisi ne olur, kuşlu sitede bir vatandaşdan alıntıladım. Birde 2022 MART ayında BRİSA için temettü tahminin varmı ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Brisa, Türkiye’nin en çok satan hibrit aracı Toyota Corolla için Bridgestone Ecopia EP150 çevre dostu lastikleri geliştirdi.

jonathan hocam bu haberin etkisi ne olur, kuşlu sitede bir vatandaşdan alıntıladım. Birde 2022 MART ayında BRİSA için temettü tahminin varmı ?

Araç üreticileriyle birlikte çalışması gerçekten güzel. BUnun bir etkisi olacaksa bence anlık olarak olmaz, ama bütüne etki eder.

Temettü olarak net bir düşüncem yok. Yıl sonu açıklayacağı karı görmek lazım, ancak o da yeterli değil. VUK tablolarında ne açıkladığı önemli. Çünkü kar ona göre dağıtılıyor. Mesela yıl sonu kar 900 milyon gelsin. Ama VUK tablosunda 600 milyonsa, dağıtım bunun üzerinden oluyor. Önceki yıllardan bir şeyler dağıtır mı bilmiyorum; ancak dağıtırsa yine problem. Çünkü faiz-finansal giderlerimiz hala daha yüksek ve bu giderleri kasadaki nakitimiz ile baskılıyoruz. Eğer yüksek temettü verirse nakit azalır ve yeniden borcun negatif etkisi yükselir.

Son günlerde umduğumdan güzel hareket etti. Bir şekilde endeksin hareketini yakalamaya çalışıyor görüntüsü var.
    ...

4. Bu haberi ben de gördüm ve hemen Hasan Dağı'nın Aksaray OSB'ye uzaklığına baktım. Sizce lavlar oralara gelir mi? Oralara kadar ulaşır mı? Ateşlerde yanar mıyız?
    ...

5. Sent from my iPhone using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Bu haberi ben de gördüm ve hemen Hasan Dağı'nın Aksaray OSB'ye uzaklığına baktım. Sizce lavlar oralara gelir mi? Oralara kadar ulaşır mı? Ateşlerde yanar mıyız?
    Uzaklığı 20km. Bir sorun olacağını sanmıyorum görünce paylaştım sadece.

7. 21 yıldır Türk ve Amerikan şirketlerinevyatırım yaparım.Düzey 3 lisansımı aldım.Kendimce amatör olarak yapmaya çalışırım bu işi.Ben 21 yıldır bu kadar yanlış ekonomi politikası görmedim..
    Borsada kazansan neye yarar bu durumda bi cebimize 5 lira giriyor diğerinden 10 lira çıkıyor..
    Türk lirasi / Dolar bitcoin gibi oldu ülkemizde yazık..

Sayfa 158/240 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •