Sayfa 159/240 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by Kelebek14 Yazıyı Oku
    21 yıldır Türk ve Amerikan şirketlerinevyatırım yaparım.Düzey 3 lisansımı aldım.Kendimce amatör olarak yapmaya çalışırım bu işi.Ben 21 yıldır bu kadar yanlış ekonomi politikası görmedim..
    Borsada kazansan neye yarar bu durumda bi cebimize 5 lira giriyor diğerinden 10 lira çıkıyor..
    Türk lirasi / Dolar bitcoin gibi oldu ülkemizde yazık..
    Peki ne olur bu gidişatın sonu?

2. Bu sıkıntılar zaten 20 30 sene önceki yapılan saçma sapan anlaşmalardan kaynaklanıyor
     Alıntı Originally Posted by mus_yurt Yazıyı Oku
    Peki ne olur bu gidişatın sonu?

3. Ben suna gore hesap yapiyorum; cip krizi yuzunden birikmis yuksek miktarda arac talepleri var. cip krizi gecince 3-6 aya, oto uretimi patlayacak ve tabii lastik satislarida...

4. Yönetenler bile bilmiyorki gidişatı.Keşke bi cevap verebilsek bu soruna kardeşim.
    Ben herhangi somut bi olaya bağlamayı yanlış buluyorum.2002 2010 arası neden iyiydi o zaman ekonomi?
    Neden son on yılda bu noktaya geldik?
    Amacım siyaset politika değil.Ben olaya ekonomik yönden bakıyorum.Tarafsız ve objektif..

5. İnşaallah daha iyi olur
     Alıntı Originally Posted by Kadir... Yazıyı Oku
    Bu sıkıntılar zaten 20 30 sene önceki yapılan saçma sapan anlaşmalardan kaynaklanıyor

6.  Alıntı Originally Posted by Kadir... Yazıyı Oku
    Bu sıkıntılar zaten 20 30 sene önceki yapılan saçma sapan anlaşmalardan kaynaklanıyor
    Sadece 20-30 sene öncesi değil; bu sıkıntıların sebebi, dünyadaki ilk canlılığın oluşumuna kadar gider; takribi 3,5-4 milyar yıl öncesi. Yoksa son yıllarda uygulanan ekonomi politikalarıyla, dolar bazlı taahhütlerle, yaratılan güvensizlik ortamıyla ne alakası var?

Her neyse, ben onu bunu bilmem; nerede kalmıştık? Acınızı çekeceksiniz. Herkes acısını çekecek.

7. Eveettt eski brisacı arkadaşlar yıl sonu tahminleri niz nedir?

8.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Sadece 20-30 sene öncesi değil; bu sıkıntıların sebebi, dünyadaki ilk canlılığın oluşumuna kadar gider; takribi 3,5-4 milyar yıl öncesi. Yoksa son yıllarda uygulanan ekonomi politikalarıyla, dolar bazlı taahhütlerle, yaratılan güvensizlik ortamıyla ne alakası var?

Her neyse, ben onu bunu bilmem; nerede kalmıştık? Acınızı çekeceksiniz. Herkes acısını çekecek.
    )) dinozorların işi bu dinozorların...hukuksuzluk,adletsizlik, enflasyon,zam,araplara memleketi peskes cekmek,atm maaşçilari,5-10 kurumdan maaş almak,mafyadan maaş almak,yap işlet devret bir de cok kâr etmezlerseee garanti ver dolar üzerinden ödeme yap...ve daha neler neler ...
    .ahh dinozorlar hep acıyı siz cektiriyorsunuz...

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 159/240 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •