Sayfa 162/240 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Değerli dostlarım, selamlar.

Bu sıralar fazla yoğunluk, stres ve uykusuzluk nedeniyle buralarda fazla bulunamadım. Uygun bir anda gelip naçizane düşüncelerimi belirteceğim.

Bildiğiniz gibi; temel normlarımız, para kazanmak için burada bulunmuyor oluşumuz üzerinde şekillenmektedir. Fiyat bizim için önemli değildir. İçinde olmak veya dışında olmak; her şey bununla ilgilidir.
    ...

2. Fikirlerimi daha sonra belirtebileceğim. Ancak şimdilik buraya bir şey söylemek için geldim.

Öyle katlayıp gitme, basıp gitme yok hızlıca.

Herkes acısını çekecek arkadaşlar.
    ...

3.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Fikirlerimi daha sonra belirtebileceğim. Ancak şimdilik buraya bir şey söylemek için geldim.

Öyle katlayıp gitme, basıp gitme yok hızlıca.

Herkes acısını çekecek arkadaşlar.
    ya abim sende bizle dalga geçiyorsun yani sen bu hisseyi insanlarla dalga geçmek için mi taşıyorsun

4. Bence jonathan dostumun söyledikleri çok açık ve net.Subat 2021de 32 tlyi gördüğündede aynı görüşteydim şimdide.O yüzden jonathan dostuma katılıyorum hatta bi tık ileri taşıyıp brisayı"Endeksin en kıl tahtacısına sahip" hisse olarak ekliyorum.Zanaxa başlatır namussuz
    Brisa dahil coğu hissemde bugün stop yaptım kıyımdan habersizdim.Endeksin daha yükseleceğini düşünüyorum.Ama artık ABD'deki varlık azalımları artarak devam ettiği için yükseliş kısa sürecek.Tpring kapıda Bizim ülkemizde bide buna enflasyon belasını ekle..
    Allah yardımcısı olsun bu halkın.Herkese saygılar..

5. Dünya üzerindeki herhangi bir ülkede komando olan bir asker kazanmak için mi oradadır? Kazanç mı elde edecektir? Rahat uyku ve sıcak yemek, huzur, yumuşak yatak, tatlı rüyalar, temiz ve rahat kıyafetler? Hayır... Asla hayır.

Sıfır uyku, acı, çile, açlık, kirli su, yok yemek, toz, bomba, parça, kurşun, soğuk, çamur, donma, karanlık. Evet... Tam olarak bu şekilde. Doğru yol budur.

Siz burada kazanmak, aydınlığa bakmak, ısınmak, uyumak için bulunmuyorsunuz. Bunu isteyen tatile gidecek. Burası kazanç amacı olmayan bir yol ve yöntemdir. Önce aklınızdan size öğretilen "kazanma" kavramını çıkaracaksınız.
    ...

6. Yani felsefeyi geçtik am boyle rezillik gorulmedi iki gün üst üste taban...hem de hic n önde.....tamam zaten acı var.... ülkeyi bitirmeye yeminli enkaza cevirmek icin herhaltı yigen bir ekonomi yönetimi de var...
    Ama yine de brisa nin üst Üste 2 taban yapması rezillik
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

7.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Yani felsefeyi geçtik am boyle rezillik gorulmedi iki gün üst üste taban...hem de hic n önde.....tamam zaten acı var.... ülkeyi bitirmeye yeminli enkaza cevirmek icin herhaltı yigen bir ekonomi yönetimi de var...
    Bizim duruşumuz bunların hepsinin üzerindedir. İsterse bir hafta taban yapsın.

Biz... Canda değil maldayız.
    ...

8.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Yani felsefeyi geçtik am boyle rezillik gorulmedi iki gün üst üste taban...hem de hic n önde.....tamam zaten acı var.... ülkeyi bitirmeye yeminli enkaza cevirmek icin herhaltı yigen bir ekonomi yönetimi de var...
    Acıyı sadece siz mi çekiyorsunuz ?

Tahta yapıcısına da acımak lazım..

Sayfa 162/240 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •