Sayfa 51/240 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 401 - 408 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by liger Yazıyı Oku
    4 yıldır duruyor büyük aşklar nefretten doğuyor. Satamiyorum bir türlü

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tutmaniz iyi olmuş. .en kötüyü yaşarken 5 yıl acı cekmeye sabir edenler bence gittikçe iyiye gidecek bir hissede de sabir etmeyi bilmeli..

Biliyorsunuz ben bu topiğe ilk geldiğimde bu topiğin sloganı tekerlek dönüyor ,açımızı çekiyoruz idi..😅😅😅

Sonra ben geldim bu slogana Son verdim..eskiler bu acıların içinde yogruldular..

Bir çoğu artık isyan edip Ereğli'de ve hektaşa gittiler..

2.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku
    Sizde ne var acaba, sakıncası yoksa söyler misiniz ? Birde bankalar ve Havayolu çok düştü, bunlar hakkında düşünceniz nedir ?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bankalar ve havayolları bu pandemi sürecinin doruk noktasında en diplerini yasayacaklardir. ..doruk noktasını iyi takip etmek gerekiyor..O vakit geldiğinde o hisseleri almakta fayda var...çünkü ardından aşı lar piyasaya sürülmeye başlanacak ve iyi günler satın alınmaya başlanacaktır. .

3. Elimdeki hisseleri ise söylemek istemiyorum..ama en beğendiğim hisseleri sayabilirim..

Jantsa egegubre karel Brisa alcatel ve Son iyi bilanço açıklayan sirketlerdir. ..bu aralar dar bir portföyü takip ediyorum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,982
    Masallah masallah, nazar degmez insallah..
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

"24 Şubat 2017 Post 53 emin

Yukardan satıp aşağıdan yerine koymak,
    Maliyeti yüksek olup, ortalamayı düşürmek,
    Bir sene sonra bu fiyatları mumla ararsınız,
    Brisa bu boru mu.., Türkiye'nin gözbebeklerinden biri,
    Hisseyi ilk kez satın alacaklar için,

Alım fırsatı veriyor işte..

He kaça kadar düşer nerde durur onu bilmem. ama elalem satarken hisse alınır. 16 Nisandan biraz ürküyoruz, EVET mi HAYIR mı. mesele bu aslında.. Yoksa Brisa'nın kötü bilançosunu kaf dağındaki sağır sultan dahi duydu. Temettü alamayacağız galiba diyorsunuz, ben de galiba diyorum emin değilim. Ama alırsak muhteşem bonus olur bu bize. Şahsen birkaç kuruş da olsa temettü dağıtırlarsa neşemizi bulur, moral depolar, motive oluruz. Bakalım izleyelim paramız olursa hissemizi alalım, derim.
    Not: Bu hisseyi ne pazarlıyorum, ne speğiyim ne sahibi.. Ben de bir yatırımcıyım herkes gibi..
    YTD."

Evvelce de çok defa yazıldı burada ben de defalarca yazdım. Bilançoları takip edin inceleyin. 2024-2025 yılı itibariyle -YENİDEN BORÇLANMAZLARSA- borçlar bitiyor. En büyük borçlar geride kaldı. 2020 de ödenecek borcun parası hazır, 2021 ve 2022 ödenecek borç 2020 ye göre bir miktar fazla ancak 2019a göre daha az. Ancak 2023 ten itibaren borçlar hızla dip yapıyor artık. Burada önceki dönemlerde açıklanan borç tablosunu paylaşmıştım ama şimdi forumda bulamadım.
    Tekrarlıyorum satır satır okuyun bilançoyu.. Hayırlara vesile olsun inş.
    Netice yolcudur abbas bağlasan durmaz..
    YTD Değildir
    Haydi hayırlısı.

6. kagıt ne zamandır düşmüyor aksıne yukarı gıdıyor eksı endekste bıle yanı adamlar zaten bunu bılıyor içerden alıyorlar karları kucuk yatrırımcı sona kalıyor maalesef heppp

7.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    kagıt ne zamandır düşmüyor aksıne yukarı gıdıyor eksı endekste bıle yanı adamlar zaten bunu bılıyor içerden alıyorlar karları kucuk yatrırımcı sona kalıyor maalesef heppp
    bugun daglar yıkılıyor kagıt artı 3 ya artık ne zaman ınsıdr olayları bıtecek yada onune gecılcek neden ezılen arkada kalan kucuk yatırımcı olcak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz aylarda yatırımcılar, Goody ile Brisa'yı kıyaslarken belli hatalar yaptılar. Goody'nin, lisans haklarıyla ilgili dışarıdan alacağı birikmiş birkaç yıllık parası vardı. Bunu alınca yüksek kar rakamı açıkladı ancak bu tek seferlikti. Zannetiler ki her zaman öyle kar açıklayacak. Ezbere yapılan f/k hesapları başladı. Brisa şu kadarsa (Brisa'nın açıkladığı düşük kar rakamlarının da yanılgısına düştüler), Goody bu kadar eder diye.

İkisini kıyaslamak artık şu aşamada bence mümkün değil. Brisa yurtdışında da etkin. Eğer borç ve faiz sarmalından kurtulabilirse, gerçek potansiyeli ile Goody'i katlar.

Diğer husus, Goody temettü verimi olmayan bir şirket. Kazandıklarını ne yapıyor onu da merak ediyorum gerçi. Brisa'da durum farklı.
    Jonathan hocam mesaj alınmıştır zaten belirttiğim üzere ben GUDİ'yi hep yan tahta olarak gördüm, şimdi asıl soru bu gelen kar rakamına göre temettü tahminin değiştimi birde sana zahmet ayrıntılı bir bilanço analiz yaparsan tam süper olacak.

1.70 GUDİ 1 BRİSA ediyordu keko ama şuanda 2.30 larda dolaşıyor parite yani zaman geçtikçe BRİSA fark atıyor.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 51/240 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •