Sayfa 134/240 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 1919 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Naçizane görüşümdür,
    N.Ş.A. da çizdiğiniz mavi çizgiden satış gelir. Satış gelmeden orayı zırt diye geçerse (zayıf ihtimal) yüksek beklentiler devreye girer. Heyecanla takip edeceğiz, yatırımımız var. Bu arada ben de sizin gibi yatay destek ve dirençleri gözlerim, önemserim. Düşen kanal, yükselen kanal destek-dirençleri komik geliyor bana.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sn. tatra asıl bunu takip edin.. diğerleri arasıra yapılan karakalem çalışmalası..

ne kadar dudak uçuklatan üstadlarımız olsa da biz yine atıverelim, üç beş onlar da nasiplensin(lanet olsun içimdeki insan sevgisine)..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    sn. tatra asıl bunu takip edin.. diğerleri arasıra yapılan karakalem çalışmalası..

ne kadar dudak uçuklatan üstadlarımız olsa da biz yine atıverelim, üç beş onlar da nasiplensin(lanet olsun içimdeki insan sevgisine)..

Allah gönlünüze göre versin, inşallah gelsin o çizgiye paranın altında kalalım

Üstadım;
    Tam da dediğim tarzda bir yükselen kanal görünüyor bu grafiğinizde.
    Şimdi bana neden bu tarz yükselen-alçalan kanal destek-dirençleri pek realist gelmiyor onu diyeyim siz yapıştırmışken.
    Piyasa -genelde- sürü psikolojisi ile hareket ettiğinden
    Sürünün çoğu, yani küçük yatırımcı, yani genellikle kaybedenler, yani Ali Perşembe nin hep dediği %99; bekleme süreleri 1-2 yıl dahi olsa maliyetlerine odaklanıyor. İnanılmayacak kadar çoğunluğu uzuuun bekleme sürelerinden sonra maliyetine yakın yerlerden verip kurtuluyor aklınca. Dolayısı ile geçmişte alışverişin çok olduğu sıkışma bölgeleri daha gerçekçi destek-direnç oluyor BANA GÖRE.

Buna birde ilave olarak algoritmaların bu sıkışma bölgelerini alış-satış yeri olarak kodlaması da eklenince (FİBO seviyeleri de bana göre bizim piyasamızda robotların formülleri nedeniyle realize oluyor, ama neticede oluyor.) destek-direnç oluşmuş oluyor.

40.XX TL. gibi bir seviye görüyorum grafikteki hedefte,
    Minik problem; o seviden maliyetlenen yok,
    Dolayısı ile o seviyede bir kanal direnci oluşması -YİNE BANA GÖRE- algoritmaların kodlamasına kalıyor ve bu sayede oluşuyor. EVET OLUŞUYOR AMMMMAA Sürünün buna ne kadarı katılırsa o kadar realize oluyor kanal destek-direnci.

Özetle;

Yatay destek dirençler 2
    Yükselen-Alçalan destek dirençler 1
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

3. peki o zaman haftalık takip ettiğim fibosunu da atıvereyim.. bunun üstü 1.618 fibo vs. uzun fibolar.. onlara gerek yok şimdilik..

4. günlekte oluşan fibo.. eğer doğru ise bugün tam 1.618 fibodan kapamışız..

bol kazançlarınız olsun..

5. 210 milyone

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,010
    Masallah, nazar degmez insallah...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. Maşallah yuzde 5 aşağıya vurdular.. maşallah...

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Masallah, nazar degmez insallah...

Syg,
    Olur böyle şeyler..

Sayfa 134/240 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz