Sayfa 112/262 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Teknik olarak gideri var lakin Endeks izin verirmi bilinmez,
    Yabancı oranı 1-2 gündür sabitti (% 5 ) az da olsa kıpırdama olmuş (% 5,1)

Arkandan su dökelim bari belki geri dönersin...
    Al sat yapıyorum bu seviyelerde yataya geçmediği sürece ve yurt dışı borsaları zirvelerde kısa giriyoruz Corona belası bitmediği sürece temkinliyim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
    Arsan bugüne kadar 6 nın üzerinde satan hiçkimseyi üzmedi. İstatistikler bunu söyler. Nihayetinde sabahki 6,3x lerden an itibarıyla 5,99 a geldik bile :) Yine satan yatırımcısını üzmeyip aşağıdan alım fırsatını veriyor. Buranın speğini bu yüzden seviyorum. sat -alcısını hiç üzmüyor. (tabi alımlar yine kademeli yapılmalı tek seferde yapılmamalı.)

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Arsan bugüne kadar 6 nın üzerinde satan hiçkimseyi üzmedi. İstatistikler bunu söyler. Nihayetinde sabahki 6,3x lerden an itibarıyla 5,99 a geldik bile :) Yine satan yatırımcısını üzmeyip aşağıdan alım fırsatını veriyor. Buranın speğini bu yüzden seviyorum. sat -alcısını hiç üzmüyor. (tabi alımlar yine kademeli yapılmalı tek seferde yapılmamalı.)
    Aynen hep veriyor o fırsatı sağolsun fırsatlar kaçmaz arsanda hiç bir zaman.ytd

4. Başka kağıtlarda biraz opuldum sonra arsandan acisini çıkardım.Sagolsun hep bir şans veriyor.ytd

5. Bugün yabancı oranı 1.806.340 dan 1.592.315 lira düşmüş.yani fiyatı yükseltip mal çıkışı başlamış gibi.herkes gidecek diye atlıyor bu aralar.insevingte yazanlar doldu.bakalim nereye kadar yükseltip tradeyi bitircekler aslında çok lot yok.1.500.000 lotu bir tavan 2 Çin'de tavana yakın hacimli hareketle bitirebikiyorlar ama temel olarak fiyatı uygun.orta ve uzun vadede tutulabilecek bir kagit

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bugünde global yine 241.000 merilde 80.000 satmış..borsada yabancı üzerinden oynayan bıyıklı traderler var.cok hissede yapıyorlar.bir iki hafta ay topluyorlar göstere göstere.sonra dikkat çekip tavan hacim günlük yüksek artışla müşteri çekip bir kaç günde bisaltiyorlar.ayni hissede yılda üç dört defa yaptiklar oluyor.twitira baktım.dun bugün yorum kayniyo.al tavsiyeleri patlamış.5 lerdeyien kimse yazmıyordu.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sürpriz yapacaklar yine baskılıyorlar... Tahminim yukarı çekip alacaklar dur bakalım (Zaten bugün yada yarın yönümüz belli olacaktı Belki bugünden belirlerler: Ya tarihi zirvelere giden bir süreç yahut yolun sonu THE END)
    Baskın Basanındır..PC Başında olsak iyi olacak...

8. şu görüntüde, akşama koltuk altımızdan tutup kaldırmaları lazım..

Sayfa 112/262 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •