Sayfa 13/262 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bomonti de sol şeritten hızla geliyo,ptesi o da geçer yanımızdan.
    4.85 oldu az kaldı bomontide geçecek yanımızdan.

geçen hafta 4.30 dan PRKAB aldım 3 günde geçti seni. iyice sümsük bişey oldun.

Hisse acaba bugün artı mı kapatacak diye Alişan ve Burak beyler sinir stres harbi yaşıyorlardır muhtemelen. Bu şirkete yakışmıyorlar ikisi de. Her sene temettü ödememek için bin dereden su getiren bu kişiler yerine Serdar Bilgili gibi bir beyefendi ve vizyon sahibi kişinin yönetim kurulu başkanı olmasını isterdim.

GT-I9060 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ayen e bakta feyiz al biraz utan biraz utan....

5. Kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor Kekolar...
    4,97-5,06 arası bu ezikler, düşükler, müptezeller al sat yapıyor ya ne diyeyim?
    Şu kağıdı alttan çizecek ,kaldıracak bir babayiğit de yok maalesef...
    Temmuz Ayı ılımlı pozitif geçer. O halde Ağustosa kadar dün bugün olduğu gibi 4,97 ve altından alımlara devam ederiz bizde ufak ufak tabi. Belki eskaza 7,50 li fiyatlara gelirse satar çıkarız. Yoksa 2021 sonuna sermaye artırımına kadar buradayız. Genel kurul da gecikti. işimiz bu abdestsizlere kaldıysa vay halimize!!!

YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by endülüs Yazıyı Oku
    Hisse acaba bugün artı mı kapatacak diye Alişan ve Burak beyler sinir stres harbi yaşıyorlardır muhtemelen. Bu şirkete yakışmıyorlar ikisi de. Her sene temettü ödememek için bin dereden su getiren bu kişiler yerine Serdar Bilgili gibi bir beyefendi ve vizyon sahibi kişinin yönetim kurulu başkanı olmasını isterdim.

GT-I9060 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adamların çapsızlığını yüzlerine vuruyorsunuz, sonra hareket bekliyorsunuz. çapsız oğlu çapsız bunlar. adam yıllarca 2 liranın altında baskılamış. 5 lira everest gibi geliyordur onlara.

Sayfa 13/262 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •