Sayfa 136/262 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Yavrum sen yukarıda operasyon yapmadın tavan yapmadin mal elinde şimdi gevşek gevşek veriyorsun ama mal sende burada yüklü mali olanlar ya benim gibi belli bir kısmıyla devam ediyorlar yada çoğunu sattılar.Mali aldın elinde pazarlama yapmadan satamazsin düşürursen eski uzuncular yapisacak kene gibi tekrar.Yine tırmalama ya başlayacaksın.Dik durda müşteri çek belki aldanan olur.ytd

2. Suni bir düşüş endeks kaynaklı ama nereden döneceği benim için önemli olan tahmini olan varmı?
    Tekfaz ?
    Kuluçka?

3. Sevgili İnsanol, Ay sonu yoğunluğumuzdan (28-29 Ekim Tatil) günler kısıtlı. Kağıdı dahil doğru dürüsrt takip edemedim
    Sabahtan emirleri girdim Ben açılışta (5,50- 5,60-5,70.5,84) Bugünlük bu kadar, yarında gireceğim inşallah. Daha önce yazmışidim. Ben gözümü kararttım başka hisse. araştırmayacağım 7,50 kısa vadeli hedefimle maliyet düşürmeye devam inşallah.
    Yer Elması Macron değil ama, Covıt-19 ve alınacak tedbirleri daha çok endişe veriyor...

Sağlıcakla,

1 Günde-2 Günde düştüğümüz yerden 4-5 gün içinde de doğrulacağız inşallah..
    Ben

4. Hisse endeksle beraber biraz daha gevserse onumuzdeki gunlerde saglam destek 4.80 ile 4.90 arasi.oralarin altinda zaten solugu 2 lerde alir.endeks tabiki dususlere devam ederse.yabanci payina guvenme.ben vok hissede sahit oldum endeks duaerken uce bese bakmiyirlar zararina bile bisaltiyorlar...4.80 ile 4.90 arasi endeks sakinlesirse yeni giris icin ben risk alirim.
     Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Suni bir düşüş endeks kaynaklı ama nereden döneceği benim için önemli olan tahmini olan varmı?
    Tekfaz ?
    Kuluçka?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

https://www.milligazete.com.tr/haber...ada-gorursunuz
    Ermenistan'ın bu sabah ilan edilen 3. ateşkesi bozmasının ardından Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev açıklamada bulundu. Aliyev, "Türk F-16'larını semada görürsünüz!" dedi.

bu haberi kullanıp vermiş olabilirler endekse. bu havada nereden döneceğini falan söylemek atmasyon olur. teknik falan kalmadı bam bam bam yapıyolar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
    %10 luk düşüş tüm Arsan yatırımcıları için kötü bir günsonu kapanışı oldu. Keşke bu şirketin patronu da bazı Bist şirketleri gibi kap a güzel haberler verseler..
    ama ne bir yatırım.. ne bir icraat.. hiçbirşey yok ki.. tek yaptıkları yatıp kalkıp ky nin elindekileri spek aracılığı ile daha ucuza nasıl kaparız ın ince hesaplarını yapmak..

7. Günaydın,
    hemen hemen Benzer bir durumu 2018 Yılında aynı dönemde ( 3-5 gün farkla) yaşadık. O dönemde de yine bu zerzavatlar tahtanın başında idi.Yularıda gördüğü 1,87 değirin altına %23 değer kaybederek (1,52 den dönmüş) benzer bir durum bekleyebilirim Kendi adıma...

BU arada alım talimatlarımı sabahtan girdim. Umutsuzluğa gerek yok, bugünlerde geçecek elbet Hatta yarın yarım gün öğlene doğru yine bir alım furyası yaşayabiliriz geçen bayram arefesinde olduğu gibi (Hatırlatmış olayım)

YTD.

8. Yatırım tavsiyesi olmamakla berebwr 116500 yukarı hacimli geçilmez se ben yokum endeks hacimli satış yedi doların stabil hale geleceği garantisi olursa yabancı gelir zaten yerli ky tikabasa malda , farklı düşünen arkadaşlar hemen yazsın nedenleri ile belki ben hataliyimdir doğrusunu görelim bu fikir çarpışmaları iyidir , ego çarpışması olarak bakmıyorum bileni takdir etmek lazım günün sonunda hesaplarimizla cebimizdekilerle basbasayiz dostlar

Sayfa 136/262 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •