Sayfa 163/262 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Ben de ucuz kaldığını düşünüyorum. Ama hep ucuzdu zamanında yazmıştım ortaklar arasındaki durumdan dolayı olabileceğini düşünüyorum şimdi o konuda gelişme oldu ve ortak satışı geldi belki bundan sonra kapatır arayı...
     Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Haci sende haklisinda su anda farkli durumlar var.Borsa 160 bine yaklasti.cogu hisse uce dorde bese katladi.Fk dusuk pddd dusuk.Blancoya guven olmaz tabi.Dengesiz bir blancosu var.Elektrik dogalgazdan temettu vermese bir anda karlilik sifira iniyor.Patronun elinde blanco.
    Sonic olarak borsadaki fiyatlamalardan dolayi bira geride kaldi diyelim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugun yine garanti satici.sat babam sat..

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    Yılbaşından bu yana %17 yaptı gayet iyi,
    güzel gidiyor, maşallah, kalıcı olmasını temenni ederiz, sağlam durmak önemli mevcut şartlarda

4. Bugunde garanti yine satista.592.000 lot.b.o.f da 212.000 satmis.
    Cok geride kaldik.Turkiye tarihinde belki 20 yilda bir gelecek yukselisi kaciriyoruz.Nerdeyse tum hisseler 3 katladi.Yandan 10 hisse takip ediyomm surekki guncelkiyom.hepsi bir ayd yuzde 30 la yuzde 50 arasi yapti.Cok pis kitledi patron bizi burda.Bu saatten sonra at degistirmek riskli...

5. Bu hafta sonu beyin jimnastigi yapalim arkadaslar Borsada resmen tarih yazildigi bir donemdeyiz.Fk ve pddy gore nedense yeterli tepki veremedik.ucurmadiklari hisse yok.Hicbir hissedede ele vermece yapmiyorlar.Kaldirip verme yok Yukari tasimaya devam ediyorlar hisseleri.

6. Simdi gecen 9 ayliktaki kar yukselisi elektirkten gelen temmtu ile oldu.Gecen sene 9 aylikta 10 milyon tememtu vermisken patron bu yil 9 aylikta 53 milyon verdiler.Kar surekli ve garanti degil.Fk dusukte desek garanti ve surekli degil.Pd dd ucuz .Ama su anda borsada fk mis pd d mis karmis zararmis alakasi yok.bakanda yok.bam bam goturuyorlar..

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    Aynen genel durum bu, arsan geride kaldı düşük çarpanları açısından
    ama son bir ayda yavaş da olsa ümit verici bir ilerleme yaptı,
    tabi istenilen düzeyde değil henüz, uçar kaçar demek için erken belki ama genel gidişat bence fena değil

8. Asıl soru patron bu ortamda niye.satiyor..istese cok daha yukardanda satmaya calisir.
    Asıl soru bu.Bu sorunun cevabi hissenin gelecegini belirler...
    Bence satisi bir cepten digerine atiyorlar diye dusunuyom artik.baska mantikli bir izahi yok.Bence hareket daha gelmedi.Daha baska planlari var.diye dusunuyorum.
    5 milyon lotu bulmistur bir ayda garanti satisi.

Sayfa 163/262 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •