Sayfa 166/262 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Bugun yine garanti 515.000 lot satmis.Tabi feyk satis.Artik buna eminiz.Mali dagitmis diyelim.İnsallah patron bu ortamda guzel bir operasyon yaparda cakılı kaldigimiza deger.Bire bir beni ancak kurtaririr.boyle manyak bir ortamda.Gunde yuz hissenin tavana kitledigi kalan cogununda yuzde 5 yaptigi gunluk bir ortam var .
    Borsa oyle guzel goturuyorlarki hic mal yedirme yok hisselerde.hergun yukari tasiyorlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

neler oluyor Arsanıma,satan satana...
    ŞERİFE ERCANTÜRK 700.000TL lik mal satmış.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
     Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    fiyatı etkilemediği sürece sorun olmaz, alanların da bir bildiği vardır elbette:)

4. 710 bin lot hocam satis.galiba bilgili grubumuydu bu bayan.Bilgilininde mallari garanti imis.İki tarafta islem yapiyor demekki bu aralar.Dun ve bugun su anda patron tayfasindan satis yok.Birazda birbirlerine hamle yapiyorlar galiba.
     Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku

5. Bu aralar twitirda baya populer.Temel ve teknik olarak tavsiye edikiliyor.Bayada giren oldu kucuk yatirimcilardan.kucuk derken az lotu olan degil.bireysel tahtaya hakimiyeti olmayan.Cok; nsanda artik 10 bin 30 bin 50 bin lot mal alcak para var ve hisselerde pozisyon aliyor.

6. Yukari tarayip asagi geri geliyo surekli Bu tip hisseler eninde sonunda kopartiyor.Ama bazen haftalar aylar bekletiyo ama bekeledigine deyiyo

7. 7.98 devre kesti.

8. Perşembe cumadan beri burnuma kötü kokular geliyor idi.70. peri görsem az biraz mal bırakıp nakte geçecektir. Lakin dün akşam a para kanalında Belgin maviş ile Cevdet beyi de full time izleyince endişelerinin yersiz olmadığını anladim. Bugün 8.50-8.60 arası tüm mali öğlen de verdim kaçtım. Hikayenin sonunu biliyoruz. Cevdet usta durtmese cumaya kadar çıkarım diyordum. Bugun kapanışa yakin 7.85 den almaya başladım kademe kedeme p.tesine kadar düştükçe alırım yine. İnsanol Şubat'ın ilk haftası beklediğim düzeltme erken geldi. Ortak satışı korkutmaz ise buyur kahvaltıya bekleriz..

Sayfa 166/262 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •